Twitter'da Gizem isimli bir kadın sevgilisi Batuhan Özman'ın ilişkilerini nişanlısı İpek Güngörmez'e söyleyeceğini belirtmesi üzerine kendisini darp ettiğini iddia etti. Batuhan Özman kimdir? Batuhan Özman nereli? Batuhan Özman ne iş yapıyor? Batuhan Özman kaç yaşında?

Twitter'da gizem9459 adlı bir hesap nişanlı olan sevgilisi Batuhan Özman'ın kendisini darp ettiğini söyleyerek yardım istedi. Gizem adlı bir kadın eski sevgilisi Batuhan Özman ilişkilerini nişanlısı İpek Güngörmez'e açıklayacağını söyledikten sonra Batuhan Özman'ın kendisini tehdit ettiğini söyledi.

Gizem adlı kadın Batuhan Özman'ın nişanlısına ulaşıp kendisiyle ilişkisi olduğunu fotoğraflarla kanıtladıktan sonra Batuhan Özman'ın evine gelerek kendisini darp etitğini ve tehdit edildiğini söyledi.

Peki Batuhan Özman kimdir? Batuhan Özman nereli? Batuhan Özman kaç yaşında? Batuhan Özman nerede yaşıyor?

Ekrasn Alıntısı

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

Batuhan Özman adlı şahsın nişanlı olduğu öğrenildi. Sosyal medya kullanıcıları şahsın tutuklanmasını isteyerek bazı kullanıcılar "Nişanlı adamla ilişki yaşıyorsun" diyerek kadına da tepki gösterdi.