Bay Yanlış 31 Temmuz Cuma var mı yok mu? Kurban Bayramı'nda Bay Yanlış olacak mı

Yapımını Gold Film'in üstlendiği başrollerini Özge Gürel ile Can Yaman'ın paylaştığı Bay Yanlış bu hafta 6. bölümüyle ekranlara gelecek.

Gündem 30.07.2020 - 17:01 04.05.2021 - 04:25 İlan35

Yapımını Gold Film'in üstlendiği başrollerini Özge Gürel ile Can Yaman'ın paylaştığı Bay Yanlış bu hafta 6. bölümüyle ekranlara gelecek. Yeni bölüm tanıtımı da izleyici karşısına çıkan Bay Yanlış, Kurban Bayramı'nın ilk günü yayınlanacak mı her yerde aranmaya başladı. Herkes Bay Yanlış 31 Temmuz Cuma günü var mı yok mu neden yok? Kurban Bayramı'nda Bay Yanlış dizisi yayınlanacak mı? sorularına yanıt aramaya başladı. Biz de sizler için bu soruları haberimizde yanıtladık.Romantik komedi türündeki dizi Ezgi ve Özgür'ün eğlenceli ilişkilerini konu alıyor. İlk beş bölümüyle oldukça beğenilen ve başarılı reytingler elde eden Bay Yanlış ne yazık ki bu hafta ekranlarda olmayacak. Yani Bay Yanlış 31 Temmuz Cuma akşamı yayınlanmayacak.

Bay Yanlış 31 Temmuz neden yok? Bitti mi final mi yaptıİlk bölümleriyle izleyiciden tam not alan Bay Yanlış normalde her cuma olduğu gibi bu hafta da yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkacaktı. Ancak 31 Temmuz Cuma günü Kurban Bayramı'nın ilk günü olduğu için Fox TV dizinin reytinglerini düşünerek, bay Yanlış 6. bölümü bir hafta gecikmeli olarak yayınlamaya karar verdi. Yani Bay Yanlış dizisinin 31 Temmuz günü yayınlanmamasının sebebi bu günün bayrama denk gelmesi oldu. Peki Bay Yanlış 6. bölüm ne zaman yayınlanacak?Bay Yanlış 6. bölüm ne zaman? Hangi tarihte yayınlanacakFox'un sevilen yaz dizisi Bay Yanlış bir hafta gecikmeli olarak izleyici karşısına çıkacak. Yani Bay Yanlış 6. bölüm 7 Ağustos Cuma akşamı ekranlarda olacak. Bay Yanlış Özgür'ün evi nerede? Lüks evin sahibi kim


Gelişmelerden Haberdar Olun

@