Yapılan duyuru ile birlikte QNB Finansbank üzerinden bayrama özel 3 ay ertelemeli kredi başvurusu yapmak isteyen müşteriler 100 bin TL kredi için banka şubelerine gidebilirler. Banka bayram için verdiği bu kredi kampanyasında 3 ay erteleme yapmaktadır. Kredi başvurusu yaptığınızda değerlendirme sonucu hemen söylenecek ve kredi sonucunuza göre ilk kredi taksitlerinizi 2021 Ekim ayının sonunda ödemeye başlayacaksınız. Kredi başvurusu yapan kişilerin banka politikalarına uygun olmaları gerekiyor. Kredi notu düşük olan kişiler maalesef onay alamazlar.

QNB Finansbank 100.000 TL bayram kredisi başvurusu nasıl yapılır?

QNB Finansbank üzerinden 100 bin TL'ye kadar bayram kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu 100.000 TL üzerinde olmak üzere de kullanabiliyorsunuz. Bunun için bankaya bir ipotek vermeniz gerekiyor. QNB Finansbank 100.000 TL kredi başvurusu için banka şubelerine gittiğinizde kimlik ve gelir belgenizi banka personeli vermeniz gerekir. Gişelerden veya bireysel müşteri temsilcisinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmanız mümkündür. Bayram Kredisi olarak verilen bu krediler de diğer banka borçlarını da kapatılması istenecektir. Banka diğer bankada olan kredi kartı ve kredi borçlarınızı hesaplayarak bu kredi içinden düşecek ve tek bir yere ödeme kolaylığını sağlamanızı isteyecektir. Bu şartları kabul ediyorsanız QNB Finansbank yılbaşı kredisine başvuru yapabilirsiniz.

QNB Finansbank bayram kredisi Online olarak nasıl alınır?

QNB Finansbank bayram kredisi Online olarak da alınabiliyor. Bankadan bir hesabınız varsa ve bu hesaba bağlı bir internet bankacılığı şifreniz varsa bayram kredisi için bankaya gitmenize gerek yoktur. Özellikle koronavirüs döneminde bu tarz krediler oldukça tercih edilmektedir. Kredi başvurusu yaptığınız da banka sizlere anında onay verecek ve onaylanan kredinizi banka şubelerine gitmeden hesabınıza atabileceksiniz. Kredilerde internet üzerinden kullanıldığı için masrafsız olarak işlem yapılacaktır. Masrafsız kredi başvurusu yapacak olan kişiler 100.000 TL kredi aldıklarında 36 ay vadeli ve yine 3 ay ertelemeli seçeneklerden de tekrardan faydalanabilecekler.

bayram-alisverisi-yapacaklara-finansbanktan-mujde-geldi-bayram-icin-ozel-kampanya-baslatti1

QNB Finansbank bayram kredisi sms ile alınır mı?

QNB Finansbank bayram kredilerinde 100.000 TL'ye kadar verilmektedir. 50.000 TL'ye kadar bir ihtiyacınız varsa bu kredi için SMS atabilirsiniz. Kimlik numaranızı 50 30'a mesaj atarak ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi başvurusu sonrasında banka sizlere hemen sonucu cep telefonuna gönderecektir. Bu gönderilen mesajda onaylanan kredi limitini en yakın QNB Finansbank şubesinden kullanabilirsiniz. SMS kredilerde de 36 ay vadeye kadar işlem yapılmaktadır.

Ayrıca bankada müşteri hizmetleri numarasını arayarak da kredi başvurusu yapmanız mümkündür. QNB Finansbank tüm kredilerde güncel faiz oranları uygulayan bir bankadır. Ayrıca kişinin kredi notuna göre de faiz oranı uygulanmaktadır. Size en yakın Finansbank şubesine giderek Kredi başvurusunu yapabilir ve diğer kredi kampanyaları ile ilgili bilgiler alabilirsiniz. Kolay kredi almak istiyorsanız Finansbank tercihimiz olabilir.