Kamu bankaları yaptığı kampanyalarla nakit ihtiyacı olan kimselere yardımcı olmaya devam ediyor.

Eğer sizin de nakde ihtiyacınız varsa Ziraat Bankasının şu an bir kampanyası mevcut. İsterseniz hızlıca 15.000 TL kredi alabilirsiniz. Üstelik verilen kredinin yanında birçok uygun imkân da mevcut. Her ne kadar kredinin miktarı yüksek değilse de acil ihtiyaçların kapatılması için bu kredi oldukça yeterli olacaktır. Yine almak istediğiniz ama yeterli nakdi bulamadığınız ürünleri bu kredi sayesinde alıp taksitle ufak ufak ödeyebilirsiniz. Banka her ay yeni bir kampanya düzenlemektedir. Bunları kaçırmamak için bankanın mobil uygulamasını telefonunuza indirmenizi tavsiye ederiz. Bu uygulama ile işlemlerinizi beklemeden ve çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.  

SMS ile Kredinizi Alın 

Bankadan hızlıca kredi almak için bir mesaj atmanız yeterlidir. Fakat siz mesaj attıktan sonra bir değerlendirilmeye tabi tutulursunuz. Eğer kredi almanızda bir engel bulunmazsa aynı gün içinde kredi hesabınıza yatacaktır. Öncelikle bankadan maaş alıyor olmanız gereklidir. Eğer bankayı kullanmıyorsanız e-devleti kullanarak hızlıca maaşınızı bankaya taşımanız mümkündür.

SGK'da Kariyer Kapısı Açılıyor: Sosyal Güvenlik Uzman Yardımcılığı İçin Büyük Fırsat! SGK'da Kariyer Kapısı Açılıyor: Sosyal Güvenlik Uzman Yardımcılığı İçin Büyük Fırsat!

Eğer maaşınızı Ziraat Bankasından alıyorsanız hiç bu aşamalarla uğraşmadan hızlıca kredinizi çekebilirsiniz. İsterseniz bankanın şubelerine giderek de bu krediyi alabilirsiniz. Müşteri temsilcileri sizleri dinleyecek ve bir form doldurmanızı isteyecektir. Bu aşamadan sonra hızlıca kredinizi alabilirsiniz. Ayrıca bazı durumlarda banka kredi notlarına da bakabilmektedir. Emeklilerin bu kredi alma imkanlarının çok yüksek olduğunu söylemek mümkündür. 

İmkanları Oldukça Uygun 

Bankanın sunduğu kredi müşterilere internet ve mobil bankacılık uygulamalarını sevdirebilmek için yapılmıştır desek abartmış olmayız. Kredinin limiti 15.000 TL ile sınırlı. Kredinin vade imkânı da oldukça uzun. 36 ay taksitle kredinizi ödeyebilirsiniz. Kredinin faizsiz olduğu söylenmektedir. Ayrıca başvuran kişilerden herhangi bir belge de istenmemektedir.

Kredinin eksper, dosya masrafları gibi ek ücretleri de bulunmamaktadır. Başvurunun ardından kredinizin yatması en fazla 3 gün sürecektir. Ayrıca kredinin ödemesinde 3 ay öteleme imkânı da vardır. Eğer sizin de nakit ihtiyacınız varsa mutlaka Ziraat Bankasının mobil uygulaması üzerinden krediler kısmın bir göz atmalısınız.