Kurban Bayramı öncesinde nakit para ihtiyacı olan vatandaşlar için 36 ay vade fırsatı ile uygun kredi müjdesi geldi. Özellikle pandemi dolayısıyla iş yerlerini kapatmak zorunda kalan ya da uzaktan çalışma ve ücretli izin gibi durumlarda kalan vatandaşlar için yeni kredi fırsatları bankalar tarafından peş peşe açıklanıyor. Kredi gereksinimi olan vatandaşlar için yeni kampanyalar yapan bankalar masraf olmadan prim ya da kefil istemeden düşük faizli kredi seçenekleri sunuyor. Üstelik sadece SMS ile başvuru yapmanız yeterli hemen anında en az 1000 TL en çok 75 bin TL kredi onayı alabilirsiniz.

bayram-kredisi-basladi-sms-ile-basvuruya-en-az-1000-en-cok-75000-tl-prim-yok-masraf-yok-bankamat-1

SMS ile başvuruya en az 1000 en çok 75.000 TL! Prim yok, masraf yok, bankamatik kartımı uzun olması yeterli hemen çekebilirsiniz! Kurban Bayramı öncesinde birçok banka yeni kredi paketlerini duyurmaya devam ediyor. Bayram öncesinde nakit ihtiyacı duyan vatandaşlar için cazip kredi fırsatı duyurusu yapan bankalar herhangi bir kefil ya da şart aranıyor. Bankaların kredi imkanlarından yararlanmak için yapmanız gereken tek şey SMS ile başvuru yapmak ve sonucu beklemek. Anında onay cep telefonunuza geliyor ve hemen talep ettiğiniz miktarda nakit para hesabınıza yatıyor. İşte Bayram öncesi SMS kredi fırsatları….

bayram-kredisi-basladi-sms-ile-basvuruya-en-az-1000-en-cok-75000-tl-prim-yok-masraf-yok-bankamat-3

Enpara düşük faizli ihtiyaç kredisi

Kurban Bayramı Kredi fırsatlarını duyulan ilk bankalardan biri Enpara oldu. Enpara.com üzerinden yapabileceğiniz başvurularla 1.71 faiz oranıyla 75 bin TL ye kadar 36 ay vadeli kredi çekme imkanınız bulunuyor. Enpara mobil uygulaması ve internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapmak mümkün. Başvurunuzun onay alması durumunda talep ettiğiniz tutar anında hesabınıza yatıyor.

bayram-kredisi-basladi-sms-ile-basvuruya-en-az-1000-en-cok-75000-tl-prim-yok-masraf-yok-bankamat-4

Enpara kredi başvurusu nasıl yapılır?

Enpara ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler hemen mobil uygulamaya girerek kredi bölümünden başvuru işlemlerini gerçekleştirebilir. Mobil uygulama içerisinde bilgilerini zaten kayıtlı olduğu için sadece çekmek istediğiniz tutarı belirtmeniz yeterli. Bunun yanında Enpara internet bankacılığı üzerinden de kredi başvurusu yapmak mümkün. Aynı şekilde internet bankacılığı kredi bölümünü tıklayarak ihtiyaç kredisi başvuru aşamalarını tamamlayabilirsiniz.

bayram-kredisi-basladi-sms-ile-basvuruya-en-az-1000-en-cok-75000-tl-prim-yok-masraf-yok-bankamat-4-1

Kredi onayı cep telefonuna geliyor

Enpara ihtiyaç kredisi yapan vatandaşların banka şubelerine gitmesi gerekmiyor. Başvuru süreci değerlendirildikten sonra kredinizin onaylanması durumunda bilgilendirme mesajı cep telefonunuza geliyor. Hemen ardından da talep ettiğiniz tutar banka hesabınıza yatırılıyor.

Ne kadar kredi alabilirim?

Enpara.com ihtiyaç kredisi ürünü ile ilgili detaylı bir bilgilendirme yayınladı. Yapılan açıklamada bu Kredi fırsatının en az 1000 TL en fazla 75000 TL olarak belirlendiği ifade edildi. Ayrıca Yeni Kredi ürünlerinin faiz oranı ise 1.71.