Son Dakika: Bayram Kredisi Faizsiz Verilecek! 10000 20000 30000 TL ve Üzerinde Faizsiz Bayram Kredisi Başvuru Ekranı Açıldı. Sizlerde faizsiz kredi verecek olan bu bankalardan destek alabilirsiniz. Kurban bayramının yaklaştığı şu günlerde, bankalar bayram kredisi adı altında müşterilerine kredi olanakları sunmaktadır. 10.000 TL ve üzeri kredi başvurusu yapacak olan müşteriler faizsiz kredi almak istedikleri zaman, bu kredileri sadece katılım bankalarından alabileceklerdir. Ülkemizde faizin haram olduğunu düşünen ve helal kredi başvurusu yapmak isteyenler, katılım bankalarından bu kredileri kullanarak faizsiz olarak işlem yapmaktadırlar. Kar payı oranı ile 36 ay vadeye kadar bayram kredisi kullanabilirsiniz. Bu bankaların yaptıkları tüm kredi kampanyaları ve yaptıkları bankacılık işlemleri faizsiz bankacılık işlemleridir.

30.000 TL Faizsiz Bayram Kredisi Başvuru Şartları Nedir?

Kredi başvurusu yapacaksanız bazı banka şartlarına uygun olmanız gerekmektedir. Bu şartlardan birincisi kredi notunuz olacaktır. En az 1100 ve üzerinde kredi notunuzun olması durumunda bankalardan kredi kullanabilirsiniz. 30.000 TL faizsiz kredi alacak olan kişiler katılım bankalarından başvuru yapacaksa kredi notu kadar gelir durumu da önemlidir. Kredi alacak olan kişilerin en az 12 aylık sigortası olması gerekiyor. Ayrıca bankalarda sicil bozuk olan, ödemelerde gecikmeleri olan kişilerde maalesef bu kredilerden yararlanamazlar. Şimdi sizlere hangi bankalardan kredi alabilirsiniz bunun hakkında bilgiler verelim.

Vakıf Katılım Bankası Bayram Kredisi

Özellikle emekli olan kişilere banka 30.000 TL anında faizsiz bayram kredisi vermektedir. Kredi başvurusu için Vakıf Katılım Bankası şubesine gitmeniz gerekiyor. Banka emekli olan kişilerde bankaya maaş taşımanız durumunda kredi verecektir. Vakıf Katılım Bankası üzerinden alacağınız bu kredilerde banka sıfır faiz ve helal kredi olarak sizlere işlem yapacaktır. Banka 36 ay vadeye kadar kredi verirken dilerseniz 3 ay vadeli ertelemeli kredi de kullanabilirsiniz. Vakıf Katılım Bankası kamu katılım bankası olmasından dolayı uygun kar payı oranları ile işlem yaptırmaktadır.

Kuveyt Türk Katılım Bankası Bayram Kredisi

Faizsiz 30.000 TL bayram kredisi başvurusu yapacak olan kişiler, 30.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli olarak faizsiz kredi kullanabilmektedirler. Sizin ihtiyacınıza göre verilecek olan bu kredi için başvuru yapacaksanız, en yakın banka şubesine evraklarınız ile gitmeniz gerekmektedir. Banka başvuru sonrasında aynı gün içinde size sonucunu söyleyecek ve kredi onayı aldığınızda hemen kredi kullanımı yapacaktır. 3 ay ertelemeli ve 1.20 kar payı oranı ile bu bankadan bayram kredisi kullanabilirsiniz.

bayram

Ziraat Katılım Bankası Bayram Kredisi

Bir diğer kamu katılım bankası olan Ziraat Katılım Bankası üzerinden de işlem yapmak istiyorsanız, banka şubelerine gitmeniz gerekmektedir. Ziraat Katılım üzerinden alacağınız bayram kredisinde 3 ay erteleme yapabiliyorsunuz. Ziraat Katılım üzerinden başvuru yaptığınızda banka şartlarınız değerlendirilecek ve hemen size sonuç söylenecektir. Emekli olmanız durumunda bu bankaya maaş taşıması taahhüdü verirseniz daha yüksek limitlerde kredi kullanımı yapabilirsiniz.