Vatandaşlar için bankalar tarafından pek çok kredi desteği duyuruluyor. Bankalar aracılığıyla sunulan kredilerin beraberinde bir taraftan da kooperatifler ile birlikler aracılığıyla da farklı seçenekler ortaya çıkıyor. Bu sayede anlık nakit ihtiyacı bulunan kişiler rahat bir nefes alıyor. Üreticiler için de gündeme müjdeli haberler gelmeye başladı. PTT'den anında 25 bin TL nakit avans seçeneği. Detaylar haberimizde sizlerle...

Müşteriler için bankalar tarafından bir birinden değişik kredi destekleri sunulmaya devam ediyor. Bankalar aracılığıyla verilen bu kredilerin beraberinde bir taraftan da kooperatifler ile birlikler aracılığıyla da farkı seçenekler ortaya çıkıyor. Bu sayede anlık nakit ihtiyacı bulunan kişiler rahat bir nefes alıyor. Sanal pos yöntemi ile gerçekleştirilecek doğrulamadan sonra 45 dakika gibi bir süre içinde 25 bin TL'ye kadar nakit avans hesaplara yatırılacak. Talep ettiğiniz tutarda ki ödemeniz 45 dakika içerisinde hesaplara yatırılıyor. Ödemeler PTT aracılığıyla gerçekleştirilecek. PTT'den anında 25 bin TL nakit avans müjdesi!

25 Bin TL Nakit Avans Müjdesi

14-temmuz-2021-evde-bakim-maasi-yatan-iller-listesi-bakanlik-son-dakika-evde-bakim-maasi-aciklam-2

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz 25 bin TL nakit avans şeklindeki krediye yönelik ayrıntıları paylaştı. Fahrettin Poyraz yaptığı açıklamada, tarım kredi olarak üretici bulunan vatandaşların uygun koşullarda finansman desteklerine ulaşabilmelerine destek olmak adına piyasada oluşan değişikliklerin yakından takip edildiğini belirtti.

Yeni kredi ürünü geliştirme adımlarının sürmesinin ardından her şeyin çiftçi vatandaşlarımız için olduğunu ve ne zaman nakit ihtiyaçları bulunursa anlık kullanabilmeleri adına mobil onaylı nakit kredi destek gelişimleri olduğu ifade edildi. 25 bin TL'ye kadar verilecek olan bu ödemeler sanal pos ile onaylamanın ardından vatandaşlara ulaştırılacak. 1 Temmuz tarihinden itibaren devreye giren bu yöntem uygulamaya geçti.

Türkiye Tarım Kredi Kooperatiflerinden Vatandaşa Müjde

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri (Tarım Kredi) Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, nakit finansman giderlerinin karşılanmasında kullanılabilen "Mobil Onaylı Nakit Kredi" adı altında yeni bir kredi ürününü geliştirdiklerini dile getirerek, "Kredi istekleri Kooperatif Ortak Bilgi Sistemi (KORBİS) üstünden alınacak ve sanal pos ile gerçekleştirilecek doğrulama neticesinde kullandırılacak nakdi kredi tutarları, ortakların PTT nezdinde açılan hesaplarına 45 dakikalık süre zarfında yatırılacak" ifadelerini kullandı.

Başvurular Başladı

Fahrettin Poyraz, ilk aşamada mobil onaylı nakit kredi tutarının 20 bin liraya kadar tercih edilebileceğine dikkat çekti ve Ortak Kart projesinin bir aşaması olan "Mobil Onaylı Nakit Kredi" uygulamasının 1 Temmuz 2021 tarihi itibarıyla devreye alındığını söyledi.

KORBİS uygulamasına yeni geliştirmiş oldukları "Mobil Onaylı Nakit Kredi" uygulamasını da eklediklerini dile getiren Poyraz, borç ödemelerinin bu uygulama aracılığıyla gerçekleştirilebilmesi adına bir çalışma yürüttüklerini de kaydetti.