Bayrama özel 10 bin TL limitli kredi kartı verilecek, Bankalar başvuru yapanlara kredi yerine kredi kartı veriyor. Sizlerde kredi kartı almak istiyorsanız, bu şartlarda hemen başvurunuzu yapabileceksiniz. Bayrama özel olarak verilen bu kampanyada sizlerde 10.000 TL anında limitli kredi kartı alabileceksiniz. Bu kredi kartı limitinde almak istiyorsanız, banka kredi notunuzun yüksek olması ve bankalarda sıkıntınızın olmaması gerekmektedir. 10.000 TL için başvuru yaparsanız ve düşük limitli kart alırsanız, bu kart limitini 2 ayda çıkartabilirsiniz. 

10.000 TL limitli kredi kartı almak istiyorsanız daha önce bir bankadan kredi kartı kullanmış olmanız gerekmektedir. Özellikle kullanmış olduğunuz bu kredi kartlarında düzenli ödemeler yapmış olmanız durumunda kredi notunu da yükselmesi ile beraber bankalar sizlere daha yüksek limitlerde kredi kartı imkanı sağlamaktadır.

Yapı Kredi Bankası kredi kartı başvurusu

Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi kartı aldığımızda World özellikli bir kredi kartı alacaksınız. Banka bu özellikli kredi kartını sizlere yüksek limitli olarak verebilmektedir. Kredi kartı başvurusunu resmi internet sitesinden yapabildiğiniz gibi ayrıca bankanın müşterisi olan kişiler kredi kartı başvurusu için bankanın internet bankacılığında kullanabilirler. İnternet bankacılığı üzerinden yapılan kredi kartı başvurusunda onay almanız ile beraber ne kadar limitli onay aldığınızı da hemen görebileceksiniz.

Size en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine giderek buradan daha hızlı kredi kartı başvurusu yapmanız mümkündür. Yaptığınız başvuru hızlı bir şekilde değerlendirilir ve anında size sonuç verir. Onay almanız durumunda da kredi kartınız 10 gün içerisinde kurye ile birlikte sizlere gönderilecektir.

QNB Finansbank kredi kartı başvurusu

10.000 TL ve üzerinde limitli kredi kartı başvurusu yaparak onay olmak istiyorsanız, QNB Finansbank tam sizin aradığınız bir banka olabilir. Bu banka üzerinden alacağınız kredi kartı CardFinans özellikli bir kart olacaktır.

CardFinans özellikli kredi kartını aldıktan sonra alışverişlerinizi daha avantajlı bir şekilde yapabilmektesiniz. QNB Finansbank üzerinden verilen bu kredi kartı özellikle banka şubelerinden başvuru yapıldığı zaman sizlere onay almanız durumunda hemen basılarak verilecektir. Size en yakın Finansbank şubesine giderek bu şekilde kredi kartı başvurunuz yapabiliyorsunuz. Ayrıca banka müşterilerine internet bankacılığı üzerinden ve internet sitesi üzerinden de kredi kartı başvurusu yapma özelliği imkanı tanımıştır. Başvuru yaptıktan sonra hemen değerlendirmeye alınır ve onay almanız durumunda genel müdürliği tarafından aranırsınız.

bayrama-ozel-10-bin-tl-limitli-kredi-karti-verilecek-bankalar-basvuru-yapanlara-kredi-yerine-kre12

İş Bankası kredi kartı başvurusu

Yüksek limitli kredi kartı veren bankalar dan bir tanesi de İş Bankası olmaktadır. İş Bankası üzerinden kredi kartı başvurusu yaparak Maximum özellikli bir kredi kartı alabilirsiniz. Kredi kartı başvurusu yaptığınızda banka kredi notumuzu uygun görürse yüksek limitli olarak sizleri onay vermektedir. İş Bankası şubelerinden İşCep uygulaması üzerinden İş Bankası ATM'si üzerinden ve İş Bankası müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. İş Bankası 10.000 TL ve üzerinde limitli kredi kartı alacağınız bankalardan birisidir. Aldığınız kredi kartını kullanarak avantajlı bir şekilde ödeme yapabilir ve yaptığınız alışverişlerden puan kazanabilirsiniz.