Bayramda Hangi Dijital Platformlar Bedava Olacak? Gain, Exxen, Netflix, Blu Tv, Puhu Tv, Amazon

Bayram boyunca hangi dizi film izleme platformları açık olacak? Hangi dijital platformlar bayramda bedava? Puhu Tv, Amazon, Netflix, Exxen, Blu Tv, Gain..

Televizyon 12.05.2021 - 17:52 12.05.2021 - 18:12 Ece Sahan

Ramazan bayramında dijital platformlar bir bir bedava açıklaması yaptı. Dijital dünyanın yayılması ile dizi ve film izlemenin de alışkanlığı değişti. Artık evimde televizyon yok diyenler dizi izlemek için birden fazla platforma üye oluyor. 

Dijital platformların yüksek ücretleri ise kimi zaman isyan noktasına getiriyor. Birde bu ücretlerin yüksek tutulması isyan bayraklarını açtırmak üzere. Dijital platformlar bu isyanları görmezden gelsede kimi zaman özel günlerde bedava yaparak gönül alamaya çalışıyor.

Sokağa çıkma yasağının olduğu Ramazan boyunca dijital platformlardan müjdeli haberler gelmeye devam ediyor. Binlerce içeriğin yer aldığı dijital kanallar Ramazan'da bedava açıklamalarını sıralamaya başladı. Böylelikle evlere hapsolan vatandaşlar ücretsiz şekilde, Gain, Puhu, Blu, Netflix, Amazon ve Exxen izleyebilecekler.

Peki bu bayramda hangi kanallar ücretsiz?

Amazon, Netflix, Exxen, Blu Tv, Gain gibi dijital platformlar Ramazan için bedava kullanımlarını açıklamaya başladı. 

İlk olarak Acun Ilıcalı müjdeyi verdi ve Exxen'in Ramazan'da bedava olacağını duyurdu. Exxen'in tüm içerikleri Ramazan boyunca bedava olacak.

Exxen'in tüm içerikleri Ramazanda 12-13-14 ve 15 Mayıs'ta bedava olacak. 

Şimdilik sadece Exxen bedava açıklaması yaptı. Diğer platformlar duyur yapar yapmaz açıklayacağız.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@