Begüm Özkan kimdir, kaç yaşında? Begüm Özkan ne iş yapıyor, neden gündemde? Galatasaray Olağan Genel Kurulu'nda konuşma yapan Begüm Özkan sosyal medyada bugünün en çok konuşulan isimlerinden oldu. Birçok kişi arama motorunda Begüm Özkan evli mi, eşi kim? Begüm Özkan ne iş yapıyor gibi soruların yanıtını araştırmaya başladı.

Begüm Özkan kimdir, kaç yaşında? Galatasaray Olağan Genel Kurulu'nda konuşma yapan Begüm Özkan sosyal medyanın da gündemine oturdu. Burak Elmas’ın başkanlıktan ibra edilmesi sonrasında yeni başkan adayları da netleşmeye devam ediyor. Metin Öztürk ve Eşref Hamamcıoğlu adaylıklarını açıklayan ilk isimler olmuştu. Şimdi de Begüm Özkan'ın Galatasaray Başkan adayı olacağı konuşuluyor. Galatasaraylı taraftarlar ise arama motorunda yoğun bir şekilde Begüm Özkan kimdir? Begüm Özkan ne iş yapıyor? Sorularına cevap arıyor.

Gözden kaçırmayın

"IMF'ye Borç Verdik" Diyen Türkiye'ye Dünya Bankası’ndan 500 milyon Dolarlık Kredi Daha! "IMF'ye Borç Verdik" Diyen Türkiye'ye Dünya Bankası’ndan 500 milyon Dolarlık Kredi Daha!

Begüm Özkan kimdir, kaç yaşında?

Erzurum da Aşkale ilçesinde 23 Şubat 1953 yılında dünyaya gelen Begüm Özkan, Galatasaray Lisesinden mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde eğitim alan Özkan, 1991 yılında TGRT ekranlarında otomobil programcılığı yapımcılığı yapmıştır. Begüm Özkan daha sonra da NTV ve CNN Türk'te otomobil sporları, yarış ve organizasyonlarında bulunmuştur. Özel olarak yarış sporları ile ilgilenen Begüm Özkan, 4 yıl peş peşe Türkiye Bayanlar Ralli Şampiyonu olan ekipte bulunmuştur.