Begüm Polat Komşusunun Saldırısına Uğradı! Begüm Polat Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Şarkıcı Begüm Polat komşusu tarafından darp edildi. Peki Begüm Polat kimdir? Begüm Polat nereli? Begüm Polat kaç yaşında? Begüm Polat neden saldırıya uğradı?

Gündem 24.08.2021 - 12:11 24.08.2021 - 12:30 Ece Sahan

İstanbul'da Bomonti'de bir sitede oturan şarkıcı Begüm Polat komşusunun saldırısına uğradı.

Neşet Ertaş'ın Doyulur Mu eserine yaptığı cover ile tanınan şarkıcı Begüm Polat saldırıya uğradı. Begüm Polat soluğu hastanede ve karakolda aldı.

Şarkıcı Begüm Polat, oturduğu sitenin etrafında mendil satan bir çocuğa zaman zaman yardım ediyordu. Yine öyle bir günde Polat, çocukla ilgilendiği sırada sitedeki kadın komşusu tarafından ilginç şekilde darp edildi.

61249535ae298bdfa22d6c67

Begüm Polat'ın çocukla ilgilendiği sırada kadın komşusunum gelip önce çocuğa sataştığı ardından da Begüm Polat ile kavga ettiği öğrenildi. Güvenlik ve Polat'ı erkek kardeşi, ünlü şarkıcıyı zor kurtardı. Begüm Polat'ın elinde ve dizinde yaralar oluştu. 

Begüm Polat kendisini darp eden komşusu için "Bana normalde selam veren birisi. Şoktayım. Neden böyle bir şey yaptı anlamadım. Kadına şiddetin bu kadar yaygın olduğu bir dönemde ülkemizde bir kadının kadına şiddet uygulaması kabul edilemez. Davayı kazanırsam o parayla bu çocuğun masraflarını karşılayacağım" diye konuştu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@