Türk televizyon tarihine resmen damgasını vuran unutulmaz dizi Behzat Ç. yıllar sonra yeniden çekilirken artarda bomba haberler de geliyor.

Behzat Ç bu sefer de dijitalde yeni kadrosu ve yeni maceraları ile ekranlara gelecek ancak her ne kadar usta isim Erdal Beşikçioğlu’nun yeniden başrolünde yer alacağı bilinirken kendi açıklaması ile "eski kadro" ile dense de oyuncu değişiklikleri başladı.

Behzat Ç. bu defa da  Emrah Serbes'in son günlerde sosyal medyada da olay olan“Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi” ileolarak seyircisiyle buluşacak ve Ortaks Yapım’ın çekeceği Çekiç ve Gül Behzat Ç dizisinin senaryosunu ise bu kez Ercan Uğur yazacak.

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikâyesi Fragmanı Yayında – Kayıp Rıhtım

Blutv’de yayınlanacak olan dizinin yeni oyuncularına dair haberler basında yer alırken ilk haber Ercüment Çözer karakteri'nin hikayeden ayrılması ile üzücü şekilde Nejat İşler açıklaması ile gelmişti.

Ancak hemen ardından yönetmen koltuğunda Devrim Yalçın’ın oturacağı dizinin yeni Savcısı olacak isim açıklanınca keder bulutları da dağıldı zira son zamanların en çok konuşulan oyuncusu da kadroda yerini aldı.

İlk Behzat Ç’nin unutulmaz savcısı Savcı Esra’ya başarılı oyuncu Canan Ergüder hayat vermişti ve Behzat’ın hayatında değer verdiği nadide kadınlardan olan ve yine dramatik bir şekilde kaybettiği kadın olarak da hikayeden ayrılmıştı.

savcı esra behzat ç aşkı - uludağ sözlük

Esra seyirci tarafından da halen unutulamazken Yeni Behzat Ç’de ise savcı Belgin karakteri ile yine unutulamayacak bir karakterin hikayeye dahil olduğu öğrenildi.

Berk Atan Gönül Dağı Çekimlerinde En Çok Zorlandığı Anları İtiraf Etti! Berk Atan Gönül Dağı Çekimlerinde En Çok Zorlandığı Anları İtiraf Etti!

Evlilik Hakkında Her Şey uyarlama mı? The Split dizisi konusu nedir? - Magazin Haberleri

"Kadın" dizisindeki başarılı oyunculuğu sonrası son olarak Evlilik Hakkında Her Şey dizisine adeta sevimli halleri ile damga vuran ve izleyen herkesi kendisine hayran bırakan oyuncu Gökçe Eyüboğlu'nun dizide savcı Belgin’i canlandıracağı haberi hem Bezat Ç. severlere hem de bizim gibi  Gökçe Eyüboğlu hayranlarına sevinç çığlıkları attırdı!

Hadi başlasın artık Bezat Ç. diyenlerdeniz tabi ki...