Behzat Ç. Netflix'de! Günlerdir aylardır sık gibi saklanan Behzat Ç. yeniden başlıyor! Behzat Ç. Çekiç ve Gül isimli romanından yeni oyuncularıyla başlıyor! Behzat Ç. yapımcısı ile Netflix sabah saatlerinde sözleşme imzaladı! Yazarı Emrah Serbes olan Behz

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!
Ve bir efsane daha geri dönüyor! Behzat Ç. Netflix'le sözleşme imzaladı! Yaklaşık 2 ay süren anlaşma sonrası Behzat Ç. Çekiç ve Gül dizisi yeniden ekranlara gelecek! Behzat Ç. hayranlarına müjdeli haber sabah saatlerinde geldi!

Behzat Ç. yeniden başlıyor!

Tam kadro ile önce Star TV hemen ardından Blutv ekranlarında yayınlanan Behzat Ç. yepyeni bölümleriyle Netflix'te ekranlara gelecek! Yayınlandığı her sezon adından en çok söz ettiren dizi olan Behzat Ç. yeni oyuncu kadrosu ve konularıyla Netflix'te yayınlanacak!

Behzat Ç. yeni başrolleriyle geliyor!

Yayınlandığı her dönem rekorlar kıran Behzat Ç. yeni başrolleriyle geliyor! Behzat Ç. dizisinin yeni başrolü henüz açıklanmadı ancak dizi Mayıs ayına yetişecek!

Erdal Beşikçioğlu kadroda yok!Tüm oyuncu kadrosu ve hikayesi değişecek Behzat Ç.'de Erdal Beşikçioğlu oynamayacak. Blutv ekranlarında olaylı bir şekilde yapım firmasıyla ayrılan Erdal Beşikçioğlu'suz Behzat Ç tutacak mı tutmayacak mı merak ediliyor! Dizinin hayranları Behzat Amir'i Erdal Beşikçioğlu oynamadan olmaz dese de kötü haber bu! Erdal Beşikçioğlu Behzat Ç. yeni sezonda oynama ihtimali yok!

Sadece Nejat İşler var!Saygı dizisiyle şu sıralar Blutv ekranlarında rekorlar kıran Nejat İşler, Behzat Ç. Çekiç ve Gül dizinde oynayacak. Yine Ercüment Çözer en büyük düşman olacak! Blutv yeni sezonu Nejat İşler'in Saygı dizisi yayınlandıkdan sonra Behzat Ç. Netflix'te yayınlanacak!

Behzat Ç. ne zaman başlayacak?Ekranların en fenomen dizisi Behzat Ç. Netflix ekranlarında Mayıs ayının sonunda yayında olacak. Bir aksilik çıkarsa Eylül ayında Behzat Ç. kesin olarak Netflix ekranlarında yayınlanacak!

Emrah Serbes yazacak!Saygı dizisi senaristi Ercan Mehmet Erdem Behzat Ç. yazar kadrosunun başında olacak ve ismi geçecek. Ancak Behzat Ç. yeni bölümleri Emrah Serbes'in Mayıs ayında çıkacak Çekiç ve Gül romanından uyarlanacak! Emrah Serbes ayrıca yapımcı ve yönetmen koltuğunda da oturacak!

Yeni bölümleriyle Behzat Ç. Doruk Acar'ın patronu olduğu insignia Yapım ve Emrah Serbes yapacak. Tüm karakterlerin hazır olduğu dizide başrol aranıyor! Yeni Behzat Ç. kim olacak sorusu cevap bulacak!