Türk dizi tarihinin unutulmazlarından Behzat Ç.yeniden çekilmesi ile tüm dikkatleri üzerine çekmişken, dizinin mülayim karakteri Eda sosyal medyanın gündemi oldu.

Kendine has bir hayran kitlesi bulunan ve bitmesi sonrasında bile izlenme rekorları kıran Behzat Ç. dizisi yeniden çekilme kararı ile gündemi ele geçirmişken, dizinin efsane oyuncuları Erdal Beşikçioğlu, Canan Ergüder, Fatih Artman, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Ege Aydan ve Seda Bakan yeniden tüm gözleri üzerine çekmişlerdi.

Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi (2010)

Ancak tam da bu sırada Behzat Ç.'nin masum ve ciddi güzeli Eda karakterine hayat veren Seda Bakan, Netflix'te yayınlanmaya başlayan Zeytin Ağacı dizisi ile ekranlara geldiği karakterde hayranlarına şoku yaşattı.

Reklamı bol olan Zeytin Ağacı'nda Leyla karakterine hayat veren Seda Bakan, dizinin ilk bölümünde direk dansı yaparak şaşırtırken, sosyal medyanın da gündemi oldu.

Hasan Can Kaya, Ekrem İmamoğlu'na Destek Verdi: 'Sağduyuyla Güzel Günlere Kavuşmak Dileğiyle'" Hasan Can Kaya, Ekrem İmamoğlu'na Destek Verdi: 'Sağduyuyla Güzel Günlere Kavuşmak Dileğiyle'"

Başrolleri Tuba Büyüküstün, Boncuk Yılmaz, Murat Boz, Serkan Altunorak, Fırat Tanış ve Rıza Kocaoğlu ile paylaşan Seda Bakan  iç çamaşırıyla direk dansı yaparak akıllarda kalan Behzat Ç'nin Eda'sını tamamen sildi.