Bekçi alımı 2021 müjdesi geldi. Süleyman Soylu 2021 yılında merakla beklenen Bekçi alımı için tarih verdi. 2021 Bekçi alımı için başta olmak üzere bir çok ilde Bekçi alımı yapılacağını duyurdu. İşte

Bekçi alımı 2021 müjdesi geldi. Süleyman Soylu 2021 yılında merakla beklenen Bekçi alımı için tarih verdi. 2021 Bekçi alımı için başta olmak üzere bir çok ilde Bekçi alımı yapılacağını duyurdu. İşte Soylu'nun o açıklaması!

Vakıfbank, bugünden sonra 15000 TL ödeme vereceğini açıkladı! Son Dakika! Vakıfbank, bugünden sonra 15000 TL ödeme vereceğini açıkladı! Son Dakika!

Süleyman Soylu: Yeni Bekçiler alacağız!

TRT Haber programına konuk olan Süleyman Soylu, 2021 yılında yeni Bekçi alımı yapılacağını açıkladı. Özellikle başta büyükşehirler olmak üzere bir çok şehirde Bekçi alımı yapılacağını duyurdu!

İstanbul'a Bekçi alımı yapılacak!

Süleyman Soylu TRT haber programında canlı yayında Bekçi alımı duyurusu yaptı. Soylu, İstanbul'a 1720 tane yeni bekçi alımı yapacağız diyerek Bekçi Alımı bekleyenlere müjdeyi verdi! İstanbul Bekçi Alımı 2021 yılında başvuru ekranı EGM'de açılacak.

Bekçi Alım ilanı ne zaman gelecek?

Süleyman Soylu başta 1720 İstanbul Bekçi alımı olmak üzere Büyükşehirlerde Bekçi Alımı duyurusu için tarih verdi. Önümüzdeki hafta Bekçi Alımı duyurusunun resmi kanallardan yapılacağı müjdesini verdi!