Vakıfbank üzerinden yapılan son dakika kampanyası ile birlikte banka kartı olan kişiler nakit imkanından faydalanabilecek. Vakıfbank Banka hesabı olan vatandaşlara uygun faiz oranları ile maaşının 15 katı ile 22 katı arasında kredi onayı sunacak. Vakıfbank hesabı olan kişiler maaşından 15 katı ile 22 katı arasında Kredi alabilmek için banka politikalarına uygun olması gerekmektedir. Vakıfbank üzerinden yapılan son dakika kampanyası ile birlikte bankamatik kartı VakıfBank olan kişiler mobil uygulama üzerinden de 50.000 TL'ye kadar online internet bankacılığı kredisi kullanabilecek.

Vakıfbank yaptığı kampanyada vatandaşlarına online internet bankacılığı üzerinden vereceği 50.000 TL ihtiyaç kredisi için düşük faiz oranları hazırladı. Kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler 36 ay vadeye kadar büyük taksit ödemesinde 3 ay ertelemeli olan bu kredileri kullanmak istiyorsa banka ile iletişime geçerek başvuru yapması gerekiyor. 

Vakıfbank özellikle emekli olan vatandaşlara yaptığı Bu kampanyada 50.000 TL üzerinde nakit imkanı sağlıyor. VakıfBank emekli vatandaşlar için yapmış olduğu kredi kampanyasında 50.000 TL ve üzerinde ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere 24 ay vadeli hem ihtiyaç hem de borç kapatma kredisi imkanı sağlayacak. 50.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi almak isteyen kişiler banka şubelerine gitmeden mobil uygulama üzerinden işlem yapmak istiyorlarsa Banka hesabı üzerinden internet bankacılığı şifresi alması gerekiyor. Vakıfbank üzerinden aldığınız internet bankacılığı şifresi ile birlikte Kredi başvurumuzu mobil uygulama üzerinden yaparsanız mobil kredi başvurusu yapar ve masrafsız gelir belgesiz kredi kullanırsınız. 

va52-4

Sigortalı olarak çalışan kişiler için ise Vakıfbank kredi notuna bakarak onay veriyor. Banka kredi notu en az 1100 ve üzerinde olan vatandaşlar son iş yerinde en az 12 aydır sigorta primleri yatıyorsa VakıfBank'ın yapmış olduğu bu kredi kampanyası ve katılabilir ihtiyacı kadar kredi kullanabilir.