Beklenen Açıklama: TC Vatandaşlarının Hesaplarına 10.000 TL Ödeme yapılacak. Kimler alacak? Nasıl alınır? İşte tüm detayları....

Beklenen Açıklama: TC Vatandaşlarının Hesaplarına 10.000 TL Ödeme yapılacak. Ramazan Bayramı yaklaşırken, para ihtiyacı olan vatandaşlar için kampanya başlatan Finansbank, yapmış olduğu bu kampanyada SMS ile başvuru yapan tüm vatandaşlar için 10.000 TL'ye kadar ödeme yapacağını açıkladı. QNB Finansbank üzerinden başvuru gerçekleştirecek olan vatandaşlar, banka kredi şartlarına uygun olmasıyla birlikte bireysel müşteri olması durumunda 36 ay vadeye kadar ödenecek olan 10000 TL kredi için başvuruda bulunabiliyor. 

SMS ile başvuru

Kredi kullanacak olan kişilere en kolay kredi başvuru yöntemlerinden birtanesi olan SMS ile kredi başvuru yöntemine banka önermektedir. Oturduğunuz yerden cep telefonunuz üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, hemen işlemlerinizi yapabilecek ve 10000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabileceksiniz. QNB Finansbank, SMS Kredi için TC kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak gönderebilir ve kredi başvurusunu yapabilirsiniz. Mesaj ile kredi başvurusu yaptıktan sonra sizlere kredi sonucu gelir, onaylanan tutarı en yakın banka şubesi üzerinden istediğiniz zaman kullanırsınız. 

nakit-ihtiyaci-olanlara-5000-tl-odeme-tc-kimlik-numarasi-uzerinden-yapilacak-son-dakika1

Gözden kaçırmayın

Bu da Oldu! Erdoğan'a Hakaret Sebebi İle Okul Basıldı! İki Öğrenci Gözaltına Alındı! Çocuklar Ne Yaptı? Bu da Oldu! Erdoğan'a Hakaret Sebebi İle Okul Basıldı! İki Öğrenci Gözaltına Alındı! Çocuklar Ne Yaptı?

QNB Finansbank üzerinden yapılan başvurular sonrasında kredi kullanacak olan kişiler, ayrıca bankanın mobil uygulaması üzerinden ve internet bankacılığı üzerinden de işlemlerini gerçekleştirerek, şubelere gitmeden kredi ödemelerini hesaplarına alabiliyor. Banka kredi puanı 1200 ve üzerinde olan kişilerin başvurularını gerçekleştirerek, alabilecekleri bu kredi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar, internet üzerinden ve SMS ile başvuru yapamadığı ise krediyi en yakın banka şubesinden de kullanabilir. Size en yakın Finansbank şubesine giderek kimliğinizle birlikte bireysel müşteri temsilcisi yardımıyla veya gişe personeli yardımı ile kredi başvurunuzu gerçekleştirebilecek ve anında sonucunu görüp onay almamız durumunda da hemen hesabınıza bu parayı yatıra bileceksiniz.