Yeşilçam'ın unutulmaz filmi Ah Nerede uyarlaması yeni dizinin tanıtımı yayınlandı.

Yeşilçam'ın filmleri arasında en sevilen melodramlardan biri olan Ah Nerede, 47 yıl sonra tefrika versiyonuyla yeniden seyirciyle buluşacak. Adile Naşit, Hulusi Kentmen ve Halit Akçatepe'nin de rol aldığı 'Ah Nerede' filminin dizi uyarlamasındaki oyuncu kadrosu merak ediliyor.

Yeşilçam'ın unutulmaz filmi Ah Nerede'den uyarlanan Star'ın yeni dizisi Ah Nerede çok yakında seyirciyle buluşuyor. 10. Ev Yapım imzalı yeni Star dizisi Ah Nerede'nin yönetmenliğini Bülent İşbilen üstleniyor. Kübra Sülün ve Meryem Demirli tarafından uyarlanan, Orhan Aksoy'un hikâyesinin ve orijinal senaryosunun Sadık Şendil'in yer aldığı film, geçmişten günümüze hayat buluyor.

Ah Nerede Dizin Oyuncuları

Ah Nerede - Orijinal Fragman (1975) | İzlesene.com
Başarılı oyuncular yer aldıkları projelerle tanınıyor. Merakla beklenen Ah Nerede dizisinde Ferit rolünde Oktay Çubuk ve Zehra rolünde Nil Keser başrolleri paylaşacak.

Ah Nerede’ nin Konusu
Bursa'nın ünlü ailelerinden Hâkim (Tarık Pabuçuoğlu) ve Seniha (Ayşe Çubuk) Şerbetlioğlu'nun üç oğlu üniversite için İstanbul'a gönderilir. Hiç beklemedikleri bir hayat yaşarlar. Ortanca oğulları Murat (Korhan Herduran), hukuk okuması gerekirken hayattaki her şeye bahse giren bir kupon bağımlısıdır. Mühendislik okuyacağını düşündükleri küçük oğulları Ömer (Batuhan Sert), bir barda çalışan bir müzisyen olur. En büyük oğulları Ferit (Oktay Çubuk), ailesinin haberi olmadan tıp fakültesini terk eder ve babasının parasıyla vicdansız bir çapkın olur.

Hayatı boyunca güzel ve genç kızlarla evlenmenin hayalini kuran Ferit, kızların ilgisi karşısında şımarık bir çocuk gibi eğlenir ve bir tanesiyle bile tatmin olmaz. Üç farklı kızdan farklı şekillerde hoşlanır ve onları ustaca idare eder. Ta ki Zehra ile tanışana kadar. Burçak (Asena Keskinci), Nihal (Berfe Sancak) ve Sera kandırıldıklarını anlayınca birlikte intikam planları yaparlar. Ferit’in taktiğini uygulayarak ondan intikam olma yoluna gidecekler.

Erkeklere güvenmeyen Zehra, genç kadınların birbirini yemek yerine bunu yapan adamdan intikam almalarını tavsiye eder. Ama bilmediği bir şey var. Çapkın Ferit'in intikamında başrolü Zehra oynayacaktır. Bursa’ da yaşayan aile çocuklarının okumadığı öğrenince işler karışır.

Ah Nerede Ne Zaman Başlıyor?

Yeşilçam'ın sevilen yapımlarından 'Ah Nerede' dizi oluyor! Başrol oyuncuları belli oldu
Merakla beklenen Ah Nerede dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. Yakında Star TV ekranlarında 'Ah Nerede' dizisi başlayacak. Ancak üretici tarafından henüz kesin bir tarih verilmedi. Yeşilçam'ın unutulmaz filmlerinden 'Ah Nerede' bugüne uyarlanmış yeni bir dizi olarak karşımıza çıkıyor. Star TV ekranlarında ekrana gelen Ah Neredenim ana kadrosu belli oldu. Genç oyuncu Nil Keser, Ah Nerede dizisinde Zehra'yı oynayacak.

Nil Keser Kimdir?

Nil Keser, the Defne of Kırgın Çiçekler, found a new TV series for herself!
25 Mart 1995 İstanbul doğumlu Nil Keser 27 yaşında Koç burcudur. Güzel oyuncu 1.71 boyunda ve 57 kilodadır. Oyunculuk kariyerinde de olduğu gibi sosyal medyada fenomendir

Bizim Hikâye, Kırgın Çiçekler ve Menajerimi Ara gibi film ve dizilerde rol alan Nil Keser, güzelliği ve başarılı oyunculuk becerileri sayesinde kısa sürede dikkatleri üzerine çekmiştir.  Güzelliği ve başarısıyla ekranın ünlü yüzlerinden biri olan Nil Keser, oyuncu ve aynı zamanda bir sosyal ağ fenomeni olarak da biliniyor. Oynadığı film ve diziler;

• Melekleri Taşıyan Adam
• Son Parti
• Duran
• Menajerimi Ara
• Kırgın Çiçekler
• Bizim Hikâye
• Çılgın Dershane Üniversitede
• Aşk Çağırırsan Gelir

Oktay Çubuk Kimdir?

Oktay Çubuk kimdir ve kaç yaşındadır? Oktay Çubuk oynadığı diziler... - Haber 7 BİYOGRAFİ

Seversin Dizisinde İlginç İkilem! Tolga Tuna mı? Burak Yörük mü? Bir Yıldız Doğuyor! Final Kararı Boşa Çıktı! Seversin Dizisinde İlginç İkilem! Tolga Tuna mı? Burak Yörük mü? Bir Yıldız Doğuyor! Final Kararı Boşa Çıktı!

Ah Nerede dizisinde Ferit karakterini canlandıracak olan Oktay Çubuk İzmir’de 1996 yılında doğdu. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon Fakültesi'nde lisans eğitimi gören Çubuk, Üniversiteyi derece ile bitirdi. İlk oyunculuk deneyimini Cennetin Gözyaşları dizisinde Ömer karakteri ile yaşadı. 2 yıl sonra Aşk Ağlatır adlı dizi de rol aldı.