İnfluencer Pukfashion Buket Güler ile Uludağ Grand Yazıcı arasındaki ödeme kavgası devam ediyor. Uludağ Grand Yazıcı, Buket Güler adlı şahsın influencer olduğunu söyleyerek konaklama ve ekstre ücretlerini ödemek istemediğini söylemiş kabul etmediklerinde

İnfluencer Pukfashion Buket Güler ile Uludağ Grand Yazıcı arasındaki ödeme kavgası devam ediyor. Uludağ Grand Yazıcı, Buket Güler adlı şahsın influencer olduğunu söyleyerek konaklama ve ekstre ücretlerini ödemek istemediğini söylemiş kabul etmediklerinde oteli kötüleyen paylaşım yaptığını söylemişti. Buket Güler dekontları paylaştı.

Pukfashion adlı nick ile moda üzerine paylaşımlar yapan Buket Güler, Uludağ Grand Yazıcı Hotel'de tatil yapmış, fotoğraflar paylaşmış otel çıkışı son gün ise oteli karalayan bir paylaşım yapmıştı. Bu paylaşım sonrası Grand Yazıcı Hotel, sosyal medya hesabından şahsın kendisinin influencer olduğunu söyleyerek para ödemek istemediğini açıklamıştı.

DEKONTLARI PAYLAŞTI!

Pukfashion Buket Güler, instagram hesabından ödeme yaptığına dair dekontları paylaştı. Buket Güler ödemeyi acentaya çok önce yaptığını söyledi ve dekontları paylaştı..Olay sonrası sosyal medya Buket Güler üzerinden influencerların işletmelerde bedava kalma istemeleri ve istedikleri olmayınca karalama tehditlerinde bulunduğu söylendi. Paylaştıkları markalarla milyonlar kazanan ve tüm giyim, makyaj, konaklama hatta yemek gibi ihtiyaçlarını bedavaya getiren sosyal medya fenomenlerine tepki vardı.

Dekontlar üzerine henüz Grand Yazıcı'dan bir açıklama gelmedi. Ancak dekont tarihlerinin yeni olması dikkat çekti.