Belhanda'nın menajeri DaVilla, Galatasaray'ın tek taraflı feshinin ardından hızla harekete geçti ve şok bir girişimde bulundu. Galatasaray taraftarı çok kızacak! Belhanda'da son dakika gelişmesinin tüm detayları haberimizde sizlerle.

Şifresiz Fenerbahçe Slovacko maçını izle Exxen kralbozguncu selcuksports canlı maç izle Şifresiz Fenerbahçe Slovacko maçını izle Exxen kralbozguncu selcuksports canlı maç izle
Belhanda'nın menajeri DaVilla, Galatasaray'ın tek taraflı feshinin ardından hızla harekete geçti ve şok bir girişimde bulundu. Galatasaray taraftarı çok kızacak! Belhanda'da son dakika gelişmesinin tüm detayları haberimizde sizlerle...

Galatasaray'dan olaylı bir şekilde gönderilen Younes Belhanda'dan büyük şok! Maç sonu ropörtajında Galatasaray yönetimine yönelik eleştiri sınırlarını aşıp aşmadığı konusunda tereddüt bulunan ifadeler kullanan ve Galatasaray yönetiminin sabrını taşıran Belhanda, sözleşmesi tek taraflı olarak feshedilip takımdan gönderilmişti. Teknik direktör Fatih Terim de her ne kadar Belhanda konusunda tavırlı olsa da Şampiyonluk için kenetlendiklerini belirtip Belhanda'yı takımdan Galatasaray'a yakışır şekilde uğurladıklarını dile getirmişti. Younes Belhanda'nın menajerinin yaptığı girişim ise Galatasaraylılar'ı şok etti!

Galatasaray'da 4 yıl boyunca forma giyen ve birçok başarıya imza atan Younes Belhanda, takımdan ayrılır ayrılmaz, menajeri vasıtasıyla Galatasaraylılar'ı üzecek bir girişimde bulundu. Halihazırda sözleşmesi sezon sonu bitecek olan ve maaşında da indirime yanaşmayan Belhanda, sözleşmesi tek taraflı feshedilmesiydi dahi sezon sonu itibariyle takımdan kesin olarak ayrılacaktı. Ancak Galatasaray yönetimi, Belhanda tarafından yapılan son açıklamalarla birlikte sabır göstermeyerek Faslı 10 numarayı sezon bitmeden takımdan kovdu. Belhanda bu hamlenin ardından 'intikam' niteliğinde bir girişim başlattı!

BELHANDA BEŞİKTAŞ'A GİDİYOR

Galatasaray yönetimiyle yaşadığı polemiğin ardından takımdan gönderilen Belhanda, menajeri aracılığıyla Beşiktaş'a haber yolladı! Bu sezon Şampiyonluk hedefini gerçekleştirmek için kenetlenen Beşiktaş, Belhanda'nın menejerinin bu teklifine ne dedi? Bonservisi elinde olan 32 yaşındaki Faslı 10 numara Beşiktaş'a bonservissiz şekilde düşük bir imza ücreti ile imza atabilecek durumda! Belhanda'nın menajeri DaVilla, oyuncusuyla ilgili teklifi Siyah Beyazlılar'a iletti.

SERGEN YALÇIN NE DEDİ?

Beşiktaş yönetimi, Belhanda'nın menajerinden gelen bu şaşırtıcı teklif üzerine konuyu hocası Sergen Yalçın ile de görüştü. Sergen Yalçın ise sezon sonunu işaret ederek, Belhanda konusunun şuanki Şampiyonluk konsantrasyonunu engellememesi gerektiğinin altını çizdi. Böylece Younes Belhanda'nın Beşiktaş'a transferi için görüşmelerin sezonun bitişiyle yapılması gerektiği konusunda mutabık kalındı.

Younes Belhanda, bonservisi elinde olması nedeniyle yıllık 2,5 ila 3 milyon euro arasında garanti ücret talep ediyor. Bu durumda Beşiktaş'ın mali kriterleri açısından sıkıntı yaratıyor. Ancak taraflar masaya dahi henüz oturmadı. Böyle olunca da Belhanda'nın Beşiktaş'a transferi konusunda ilk aşamada pürüzler ortaya çıktı.

BELHANDA TAKIM ARIYOR

Beşiktaş'tan gelen 'Sezon sonunu bekle' cevabının ardından Belhanda'nın diğer alternatifler için harekete geçtiği de öğrenildi. Belhanda, başta Suudi Arabistan ve Rusya olmak üzere pek çok ligden gelen yüksek maaşlı teklifleri değerlendirmeye alacak. Ancak ailesiyle birlikte yıllardır İstanbul'da yaşayan ve çok mutlu olan Belhanda, Beşiktaş'tan gelecek teklifi de öncelikli olarak değerlendirecek.

Galatasaray'dan olaylı şekilde ayrılsa da bir çok başarıda imzası bulunan ve Galatasaray taraftarını resmen ikiye bölen Faslı 10 numaranın Beşiktaş'a transferiyle ilgili girişimlerin ortaya çıkmasın ardından Galatasaray taraftarları yine ikiye bölündü. Kimi Galatasaray taraftarları Belhanda'yı Beşiktaş formasıyla görmek istemediklerini belirtirken kimileri de Belhanda defterinin kapandığını ve istediği takıma gidebileceğini dile getiriyor.