Bankalar 20.000 TL destek paketi açıkladı. Kamu ve özel bankaların yapmış olduğu bu açıklama sonrasında, 20.000 TL'ye kadar destek paketine başvuru yapmak isteyenlere belirli şartlara göre onay verilecek. 20.000 TL destek paketine başvuru yapmak isteyenler, belirtilen şartlara göre 36 ay vadeye kadar geri ödemelerini yapabilecekler. Kredi notu, kredi sicili ve diğer tüm şartları uygun olan kişiler, 20.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi alabilecektir. Ziraat Bankası ve diğer kamu bankaları düşük faizli olarak ödeme yaparken, özel bankalar ise kendi politikalarına göre başvuru alacaklardır. 

Ziraat Bankası Destek Paketi...

Ülkemizin kamu bankası olan Ziraat Bankası, destek paketi olarak 20.000 TL ödeme veriyor. 20.000 TL'ye kadar ödeme alacak olan kişilere, Ziraat Bankası son dakika olarak yaptığı bu kampanyada mobil uygulama üzerinden onay vereceğini duyurdu. 20.000 TL kredi alacak olan kişiler, banka hesapları olması durumunda Ziraat Bankası üzerinden destek kredi paketi için mobil uygulamayı kullanabilir. Mobil uygulama üzerinden ve internet sitesi üzerinden online olarak Ziraat Bankası 20.000 TL destek paketine başvuru yapabilirsiniz.

QNB Finansbank 20.000 TL Ve Üzeri Destek ...

Özel banka olan ve ekonomik sıkıntılar yaşayan kişilere sürekli güncel destek kampanyası sunan QNB Finansbank, 20.000 TL ve üzerinde destek kredisi veriyor. TC kimlik numaranızı 5030 numarasına mesaj atarak, qnbfinansbank.com.tr adresine girerek, müşteri hizmetlerini arayarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuru yapan kişiler, kredi notu uygun olması durumunda hemen onay alabileceklerdir. QNB Finansbank mobil uygulaması olan QNB Mobil üzerinden de kredi imkanı sağlıyor. 

belirli-bankalar-destek-paketi-olarak-yeni-kampanya-duyurusu-yapti-son-dakika-haberi-buyuk-umut-1

Vakıfbank Destek Paketini Açıkladı...

Bir diğer kamu bankası olan Vakıfbank üzerinden de destek paketi açıklandı. Uygun faiz oranları ile sizlere hemen sonuç verilecek olan bu kampanyada düşük faizli işlem yapmak için bankadan hesabınızın olması gerekiyor. Vakıfbank 20.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli verdiği bu kredi kampanyasında en yakın banka şubesi üzerinden de kredi alma imkanı sağlıyor. Banka ATM'si ve banka internet sitesi üzerinden destek paketine başvuru yapabilirsiniz. Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinden detayları öğrenebilir, başvuru yapabilirsiniz.