Ben BU Cihana Sığmazam 5. bölümü ile yine yaptı yapacağını. Ben BU Cihana Sığmazam sosyal medya deneyinde tam not aldı. O araştırmaya göre Ben BU Cihana Sığmazam dizisi 1. oldu

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi konu ve oyuncuları olarak EDHO'ya uymasa da Oktay Kaynarca'nın eski dizisinin devamı olarak nitelendirilmeye devam ediyor. Ben Bu Cihana Sığmazam 5. bölümü ile ekranlardaki yerini almaya hazırlanırken, dzi ile alakalı güncel gelişmler de yakından takip ediliyor. Özbekistan'da öekimleri başlayan ve yurda giriş yapan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi haftalık reytingleri silip süpürürken dizi ile alakalı soosyal medya da yapılan bir anket çalışmasında eski dizileri de adeta sollayarak 1. sıraya yerleşmesi diziye olan ilgiyi daha da arttırıyor. 

ATV ekranlarının sevilen dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam 5. bölümü ile 18 Ekim 2022 de ATV ekranlarında olacak iken izleyici adeta heyecanı dibine kadar hissediyor. 

Sosyal medya da Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi ile alakalı yapılan bir ankette dizinin izleyici çekme gücünün EDHO ve hatta Kurtlar Vadisi'ni bile 2  ye katlayacak şekilde yorumlanıyor. 

Güzel Adamlar Medya tarafında sunulan ve Oktay Kaynarca, Seyfi Şahin, Onur Tan'ın yapımcılığında müziğinin Ercan Saatçi'nin oluşturduğu  Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi rekordan rekora koşmaya devam ediyor. Dizi hakkında yapılan bir anket sonuçlarına göre ortaya çıkan istatiklerde en kısa sürede en çok takipçi kazanma üncvanına  Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin sahip olduğu açıklandı. 

Gizli devlet işlerinin işlendiği  Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi her konuda her şeyin üstesinden gelirken, Oktay Kaynarca'nın olup da başarısız olduğu bir dizi zaten görülmemiştir yorumları yapılıyor. 

Salı akşamları reytinglerin kızışmasına mahal veren  Ben Bu Cihana Sığmazam 5. bölümünde de rekora koşacağa benziyor.  

Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi! Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi!

Geçtiğimiz sezon başlayan Baba dizisi, yine aynı sezon da Üç Kız Kardeş dizilerinin korkulu rüğyası olarak gelen  Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi 5. bölümünde neler olacağı yaşanacak güncel gelişmeler eşliğinde araştırılıyor. 

Bir Çok diziye final yaptırdı

 Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi başladı başlayalı bir kaç dizi reytinglerine ezilerek final kararı almıştı. Bunlardan ilki Balkan Ninnisi olacağı söylenmişti. Ama öncesinde henüz 6. bölümünde Kusursuz Kiracı dizisi final yapmıştı.

Geçtiğimiz sezon dizilerinin belirli izleyici kitlesi oluştuğu için henüz haklarında final kararı çıkmamışken, bakalım ilerleyen bölümlerde ve döenmlerde bizi neler bekleyecek.