Erkan Sever vedaya hazırlanıyor Ben Bu Cihana Sığmazam Orhan'ı Cezayir ve ekibine düzenlenen hain tuzak sonrasında öleceği hatta Erkan Sever'în diziden ayrılacağı iddia ediliyor.

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi ile alakalı son dakika gelişmelerinde Ben Bu Cihana Sığmazam Orhan'ının diziden ayrılacağı iddia ediliyor.  Ben Bu Cihana Sığmazam  Orhan Cezayir'e düzenlenen hain tuzak ile birlikte öleceği iddia ediliyor. 

ATV ekranlarının sevilen dizisi ilk sezonu adeta fırtınalar estiren Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi oyuncularında yavaş yavaş yaprak dökümü yaşanacağı iddia ediliyor. Ben Bu Cihana Sığmazam ekibinin kemik oyuncularından Erkan Sever haişn tuzaktan kurtulamayacağı iddiaları sosyal medya da çok konuşuluyor. 

Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncu kadrosundan bir isim daha ayrılıyor iddiaları birlikte o ismin kim olacağı sorgusu soruluyor. 

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinden bi,r oyuncunun eksildiği haberi sonrasında bu ismin kim olduğu açıklaması bekleniyor.

İzleyici oranının reytinglerinden belli olduğu ATV'nin en güvendiği yapımı Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde neler oluyor. Geçtiğimiz hafta birinciliği elinden kaybeden Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin yavaş yavaş ilk bölümlerdeki heyecanın kalmadığı söyleniyor.

Ünlü Komedyen Kemal Kılıçdaroğlu'na Destek Veriyor Ünlü Komedyen Kemal Kılıçdaroğlu'na Destek Veriyor

İddialarda baş isim Erkan Sever

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinden Erkan Sever'in ayrılacağı söyleniyor. İzleiyicileri şok eden gelişmelerde Orhan'ın Cezayir ve ekibine düzenlenen hain tuzakta öleceği biliniyor. 

Bu akşam yeni bölümü ile ekranları karşısında olan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde yaşanan gelişmeler dizi sonunda ortaya çıkacakken, Ben Bu Cihana Sığmazam Orhan'ın ölüp ölmeyeceği ise önümüzdeki bölümlerde belli, olacak. 

Süheyla ve Orhan arasındaki gizli aşkı öğrenen Leyla bu durumun Cezayir'den saklanmaması gerektiğini düşünmektedir. 

Orhan'ın Süheyla'yı yanından kovması sonrasında açığa çıkacağını bilmesi ile ilişkili olarakm Bangall'dan yardım istemesi Leyla'yı çıldırtmış ve Leyla'da soluğu CEzayir'in yanında almıştır. Bununla birlikte Cezayir'e tuzak düzenlenecektir. Peki Cezayir ve ekibi bu tuzağı nasıl aşacaktır...