Ben Bu Cihana Sığmazsam dizisi ile alakalı net bilgiler yavaş yavaş oluşturuluyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden sonra Ben Bu Cihana Sığmazsam dizisi ile bizlerle birlikte olacak isim Oktay Kaynarca, Ben Bu Cihana Sığmazsam çekimlerinin startını verdiğini açıkladı.

Ben Bu Cihana Sığmazsam dizisi ile alakalı net bilgiler yavaş yavaş oluşturuluyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden sonra Ben Bu Cihana Sığmazsam dizisi ile bizlerle birlikte olacak isim Oktay Kaynarca, Ben Bu Cihana Sığmazsam çekimlerinin startını verdiğini açıkladı. Peki Ben Bu Cihana Sığmazsam konusu, Ben Bu Cihana Sığmazsam oyuncuları, Ben Bu Cihana Sığmazsam dizisi ne zaman başlayacak? sorularının yanıtlarını sizler için araştırdık. 

Yeni sezonda adeta bir Kurtlar Vadisi, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Çukur dizisinin üzerimizde bıraktrığı gibi bir etki bırakacak bir dizi daha hazırlanıyor. Özellikel de dizinin esas senaryosunun açıklanması sonrasında yüzbinlerce izleyici merakla Ben Bu Cihana Sığmazsam dizisi hakkındaki detayları merak ediyor.   Ben Bu Cihana Sığmazsam dizisi yeni sezonu müthiş bir başlangıç yapacak. Ve eminiz ki reytingleri adeta alt üst edecek olan dizinin başrolünün Oktay Kaynarca oolması da bir o kadar heyecanı üst safhalara taşıyor.  Geçtiğimiz günlerde set başladı

Yönetmenliğini Onur Tan'ın yaptığı Ben Bu Cihana Sığmazsam dizisi ile ilgili her aşaması titizlikle hazırlandı. Yeni sezona gümvbür gümbür geldiği açıklanan Ben Bu Cihana Sığmazsam dizisi konusu da uzun soluklu olacak. Yani EDHO gibi sezonlar boyu bizlerle olacağına inanıyoruz.  

Setbaşı yapan dizi özellikle aksiyon ve macera sevenleri ekranlara kilitleyecek. Özellikel de dram severler, aynı zamanda aşkı bir arada yaşamak isteyenler, tutku ile birlikte diziden çok büyük beklentilere girdiler. Tüm beklentilerin karşılanacağına inandığımız Ben Bu Cihana Sığmazsam dizisi yeni sezonda bizlerle olacak.

Ben Bu Cihana Sığmazsam nerede çekilecek?

Geçtiğimiz haftalarda çekimnleri başlayan Ben Bu Cihana Sığmazsam dizi ile ilgili görüntüler paylaşıldı. İstanbul yapılacak çekimlerin ardından senaryonun yurtdışında geçen bölümlerini çekmek için İpek Yolu'nun başkenti ve aynı zamanda dünya tarihi 16 devlete başkentlik yapmış olan Semerkand ve Buhara gidilecek

Özellikel de yurt dışında çekilecek sahnelerde çok kritik seneryoların çekileceğini sizlere söyleyebiliriz.

Ben Bu Cihana Sığmazsam konusu

Oktay Kaynarca yeni dizide cezayir isimli Türk karakteriyle karşımıza çıkacak. Çok kuvvetli bir aileden gelen Cezayir, Türk milleti ve devleti ile çalışmaktayken, abisinin sabotaja kurban gitmesi akabinde çılgına döner ve abisinin intikamını alarak devletin bekasını sağlayacak. İşte tam da bu sırada Yeni Bir Hayata başlayacak. İşte4 dizi bu andan sonra başalayacak. Yurtdışında devam eden operasyonlarda bir yaralanma sonucu Doktor Firuze ile tanışacak.Gerş dönemeyeceğini bilen Cezayir ile Firuze arasında da imkansız aşk olacak.

Oktay Kaynarca yeni dizide en başrol oyuncu hem yapımcı hem de kurucu tasarım kısmı ile ön planda olacak. Ben Bu Cihana Sığmazsam yönetmenliğini ise başarılı yönetmen Onur Tan yapacak dizinin senaristleri Yusuf hal Mahinur Ergun Alican Yaraş olarak belirlendi. Müziklerini tecrübeli sanatçı Ercan Saatçi oluşturacak.

Ben Bu Cihana Sığmazsam oyuncu kadrosu

Ben Bu Cihana Sığmazsam oyuncu kadrosu bakacak olursak Oktay Kaynarca yanı sıra Pelin Aki,l Ebru Özkan, Ali Seçkiner, Hakan Karahan, Erkan Sever Ragıp, Savaş Kerem kupacı, Eren Buldan,  Gülenay  Kalkan ile  Işıl Yücesoy gibi usta isimler var. 

Ünlü Komedyen Kemal Kılıçdaroğlu'na Destek Veriyor Ünlü Komedyen Kemal Kılıçdaroğlu'na Destek Veriyor

Özellikle de olası aksiliklere kaerşılık sttok bölümlerinin de çekileceği netlikj kazanan dizi yeni sezonda bizlerle