ATV'de hafta içi her gün yayınlanan Beni Bırakma dizisi yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Beni Bırakma Tarık 542.

ATV'de hafta içi her gün yayınlanan Beni Bırakma dizisi yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Beni Bırakma Tarık 542. bölümde senaryo gereği yurtdışına gitti görüldü. Peki Beni Bırakma Tarık neden yok? Emrah Akduman diziden çıktı mı? Geri dönecek mi her yerde aranmaya başladı. İşte Beni Bırakma Tarık'ın akıbeti...

Beni Bırakma başrol oyuncusu Emrah Karaduman diziden ayrıldı. Yani artık Tarık, Beni Bırakma dizisinde yer almayacak. Hal böyle olunca Tarık diziden niçin çıktı? Emrah Karaduman Beni Bırakma'ya geri dönecek mi? her yerde aranmaya başladı. Biz de sizler için Tarık'ın ayrılış durumunu sizler için derledik.


Beni Bırakma Tarık neden yok?


Beni Bırakma dizisinde Meltem, Tarık'ı polisler götürecek diye bekliyordu. Ancak Tarık daha önce davranarak ülke dışına kaçtı. Meltem'den kendini bırakmasının acısını bu şekilde almak istemişti. Ailesinden kaçar gibi gitmek istemese de buna mecbur kalan Tarık, kızı Leyla için buna mecburdu. Zaten Leyla da babasının gidişini anlamadı. Tarık’ın Orhan’a zarar verdiği iddia edildi. Tarık bu yüzden kaçarak gitti.

Beni Bırakma 5 Şubat günü yayınlanan yeni bölümde Tarık, taksiye binerek uzaklaştı. Tarık ise giderken; "Ben ölene kadar doğduğum bu şehirde yaşayıp mutlu günler geçirmek istedim. Sen benim evimsin Ankara seni çok özleyeceğim. Şimdi evimden uzaklaşıyorum. Güldüğüm heyecanlandığım ağladığım canımı yakan her şeyi kalbime gömüp götürüyorum. Beni ben yapan her şeyi yanıma alıp bambaşka bir ülkeye gidiyorum. Belki de bu şehre bir daha dönmeyeceğim. Canımın yarısını kızımı sana emanet ediyorum" dedi.

Tarık Beni Bırakma dizisine geri dönecek mi?


ATV'nin yıllardır devam eden günlük dizisi Beni Bırakma'da Tarık'a hayat veren Emrah Akduman diziye veda etti. Hatta Akduman, sosyal medya hesabından bir veda mesajı da yayınlandı.

Emrah Akduman, 2018 Ocak ayından bu yana izleyici sayesinde büyüdüklerini, güç aldıklarını ve çoğaldıklarını belirtti. Tüm dizi ekibine ve izleyiciye teşekkür eden Akduman, Ankara şehrine de veda etti.Bu nedenle Tarık'ın Beni Bırakma dizisine geri dönmesi pek de mümkün görünmüyor. Öte yandan bu tarz günlük dizilerde senaryo akışı için başrol oyuncuları sık sık değişiyor. Bu nedenle Tarık'ın gidişinin ardından diziye yeni bir oyuncu dahil olacaktır.