Benim Adım Melek 38. bölüm fragmanı 4 Kasım TRT 1 yeni bölüm fragmanı çıktı mı?

Benim Adım Melek 38. bölüm fragmanı yayınlandı mı? TRT 1 ekranların sevilen dizisi Benim Adım Melek 38.

Televizyon 29.10.2020 - 00:15 04.05.2021 - 04:24 İlan35
Benim Adım Melek 38. bölüm fragmanı yayınlandı mı? TRT 1 ekranların sevilen dizisi Benim Adım Melek 38. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Benim Adım Melek 4 Kasım son bölüm tanıtımı. Benim Adım Melek 38. bölüm fragmanı neler olacak? Benim Adım Melek 4 Kasım 2020 son bölüm tanıtımı çıktı mı?

Benim Adım Melek 38. Bölüm fragmanı

Ekranların sevilen dizisi Benim Adım Melek yeni bölümleriyle dikkat çekiyor. Merakla beklenen Benim Adım Melek 38. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Benim Adım Melek 38. bölüm fragmanında neler yaşandı? Seyit Ali neden ağlıyor? Melek ameliyat olmayı kabul edecek mi? İşte detaylar…Benim Adım Melek 38. Bölüm fragmanı 4 Kasım 2020TRT 1 ekranında seyirci karşısına çıkan Benim Adım Melek de heyecan tırmanmaya devam ediyor. Sımsıcak bir aile hikayesinin anlatıldığı dizi de fedakarlık, aşk ve ihanet temaları başarılı bir şekilde işleniyor. Melek’in hem anne hem de evlat olarak ailesine tutunma ve onları mutlu etme mücadelesine tanıklık ediyoruz. Melek, çocuklarının mutluluğu için her türlü zorluğa göğüs geriyor. Babası Seyit Ali ile arasındaki sorunlar, Melek’in hasta olduğunun ortaya çıkmasıyla birlikte sona ermiştir.

Kızını kaybetmeye dayanamayacağını söyleyen Seyit Ali, geçmişin kırgınlık ve kızgınlıklarını geride bırakmaya kararlıdır. Melek’in ilk aşkı Halil de ona yardımcı olmaya çalışmaktadır. Sevdikleri tarafından etrafı çevrilen Melek, hayatında ilk kez huzuru yakalamıştır. Ailesini bırakmamak için katlandığı tüm zorluklara kanser de eklenmiştir. Heyecanın hiç azalmadığı Benim Adım Melek 38. bölüm fragmanı yayınlandı.Melek’in tedavi süreci tüm zorluklarıyla birlikte başlamıştır. Çocukları annenin yanından bir an olsun ayrılmaz. Melek’in ağabeyi Mithat’ta hastalığını öğrendiği günden itibaren çok değişmiştir. Kız kardeşini kaybetmek istemeyen Mithat çocuklar gibi gözyaşlarına boğulur. Melek, halasının gelişiyle birlikte moral bulmuştur. Melek’e uygun donerin bulunmasıyla birlikte umut ışığı doğar.Alpay ise eski eşinin kanser olduğu haberini alınca ne tepki vereceğini bilemez. Yıllar boyunca hayatını zindana çevirdiği kadının, ölümle burun buruna olması bile kalbini yumuşatamaz. Halil, Melek’e olan sevgisini daha sık dile getirmeye başlar. Seyit Ali ve Cumali’de artık çocuklarına karışmama kararı almıştır. Melek’in durumu Seyit Ali’nin paramparça olmasına neden olmuştur.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@