Sezon başından bu yana TRT1 ekranlarında izleyicileriyle buluşan Benim Adım Melek, oldukça iyi reytinglerle yoluna devam ediyor. aziantep'te çekilmeye devam eden dizinin başrollerini Kutsi ve Nehir Erdoğan paylaşıyor. Acı dolu bir hikaye ile ekranlara gelen Benim Adım Melek yılbaşı haftası ekranlara gelecek mi çok merak ediliyor. Diziyi kaçırmadan izleyen herkes Benim Adım Melek bu hafta yayınlanacak mı? 15 bölüm hangi tarihte sorularına yanıt aramaya başladı. İşte detaylar...

BENİM ADIM MELEK 1 OCAK VAR MI YOK MU?Benim Adım Melek dizisi bu hafta 15. bölümüyle ekranlara gelecekti. Ancak yeni yıl nedeniyle hem reklam anlaşmaları için masaya oturan hem de reyting kaygısı yaşayan kanallar dizilerine ara verdi. Benim Adım Melek de bu durumdan nasibin aldı. Yani bu sebeple Benim Adım Melek, 1 Ocak Çarşamba akşamı ekranlara gelmeyecek.Benim Adım Melek dizisinin 15. bölümü, bir hafta aranın ardından 8 Ocak akşamı TRT1 ekranlarında olacak.BENİM ADIM MELEK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?Benim Adım Melek 14. bölümde; Melek, pastanın mumlarını çocuklarıyla bir üfleyebilecek mi? Hafız’ın ölümü herkesi derinden sarsarken bıraktığı vasiyet iki ailenin yeniden gerilmesine sebep olacak mı? Yoksa söylenen son söz üzerine başka bir söz söylenmeyecek mi? Alpay, arkasına Kenan’ın gücünü almış oyunlarına devam ederken, çocuklarının kararı Melek’i nasıl bir çıkmaza sokacak? Yeni hayallerle bir pastanede çalışmaya başlayan Melek, gerçeklerle yüzleştiğinde daha da mutsuz olacak.

BENİM ADIM MELEK DİZİSİNİN KONUSU NE?Benim Adım Melek dizisinde Gaziantep'de doğmuş büyümüş hatta aşık olup evlenmiş üç çocuklu bir annenin acı dolu hikayesi anlatılıyor. Yıllar önce babasının kararını hiçe sayarak yuvasını terk eden Melek, yaşadıklarını taşıyamayacak hale geldiğini, amansız bir hastalığa yakalandığında anlar. Durumu Alpay'a anlatmak için eve döndüğünde, kocasının çocukların velayetini alarak kendisinden boşandığını öğrenir. Her şeyini kaybeden Melek gözünü karartarak bir karar verir. Sevdiği adamla Almanya'ya gitmek için başını önüne eğdirdiği babasına kendini affettirip canından öte sevdiği çocuklarını ona emanet ederek son nefesini topraklarında vermek için yola çıkan Melek'in, gerçek anneliğin vazgeçmek değil çocukları için yaşamak olduğunu anlayınca ailesiyle ve çocuklarıyla yepyeni bir hayatı yeni baştan inşa etmesinin hikayesi ele alınacak.