Benim Adım Melek final mi yapacak?  Benim Adım Melek ne zaman final yapacak? Benim Adım Melek final tarihi açıklandı iddiaları sonrasında dizinin final bölümünde neler olacağı çok merakla araştırılmaya başlandı. .

Survivor Bu Sözlerle Sallandı: "Benim babam değil" Şampiyon İsim Ogeday Sözleri Olay Oldu! Survivor Bu Sözlerle Sallandı: "Benim babam değil" Şampiyon İsim Ogeday Sözleri Olay Oldu!
Benim Adım Melek final mi yapacak?  Benim Adım Melek ne zaman final yapacak? Benim Adım Melek final tarihi açıklandı iddiaları sonrasında dizinin final bölümünde neler olacağı çok merakla araştırılmaya başlandı... Peki dizinin final bölümünde neler olacak?

Geçtiğimiz sene başlayan ve bu akşam 57. bölümü ile bizlerle birlikte olmaya hazırlanan Benim Adım Melek dizisinin final yapacağı iddialarının sonrasında final bölümünde yaşanacaklar ise  sosyal medya ortamında gün yüzüne çıkmaya başladı. Yönetmen koltuğunda Cem Akyoldaş ın oturduğu senaryosunun Nilüfer Özçelik ve Berfu Ergenekon tarafından kaleme alındığı Benim Adım Melek dizisi hakkındaki detayları sizler için araştırırken, Benim Adım Melek final bölümünde neler olacak sorusunun yanıtını da haberimiz de vereceğiz...

Benim Adım Melek dizisi final bölümü neler olacak?


Benim Adım Melek dizisinin final bölümünde neler olacağı sosyal medya ortamında ortaya atıldı . Biz de sizler için Yaptığımız araştırma detaylarında Benim Adım Melek dizisi finali hakkında elimize geçen bilgileri sizlere sunacağız Melek ve Halil'in evlenip evlenmeyeceğini i konusunun çok merakla araştırıldığı dizide Defne ile Ömer'in kavuşup kavuşmayağı da çok konuşulacağa benziyor. Öte yandan Alpay'ın iyi bir insana dönüşüp dönüşmeyeceği de Benim Adım Melek dizisinde çok merak ediliyor.

Benim Adım Melek final tarihi açıklanmadı


Benim Adım Melek dizisinin final bölümü şu sıralar çok merak ediliyor. Final yapacak iddialarının ortaya atıldığı dizi için henüz herhangi bir net tarih verilmiş olmasa da finalde neler olacağı Geçtiğimiz günlerde paylaşılmaya başlanmıştı.  Melek'in artık iyice iyileşmesi bunu da Alpay tarafından sağlaması herkesi şaşırtırken, Melek'in tekrardan eski hayatından dönme çabaları ailede adeta bayram havası ettirmişti. Yani tekrardan hayata dönen Melek için ikinci bahar başlamış olarak dizi final yapacak.

Alpay'ın amacı Halil ve Melek'i ayırmak için yaptığı planlarda melek'e verdiği iliği kullanacak ancak Benim A.dım Melek dizisinin final bölümünde Alpay iyi bir insan olacak

Melek'i Yaptığı tüm kötülükler için pişman olan Alpay Bu hataları telafi edebilmek için her türlü yola girişirken Halil ile Melek'in dizinin final bölümünde evleneceğine şahitlik edeceğiz. Benim Adım Melek dizisi final bölümünde çok mutlu sahneler bizlerle birlikte olacak.


Herkes mutlu olacak


Ömer ve Defne taraflarında güzel haberler ortaya çıkarken, Kenan ve Vildan aşkının büyüklüğü de dizinin final bölümüne damgasını vuracak. Halil ve Melek'in yuva kurmaları sonrasında Kenan ve Vildan'ın da birlikte olma konusunda herkesin desteği olacak ve Benim Adım Melek final bölümünde Vildan ve Kemal'i de evlenmiş olarak göreceğiz .

Hatta Sonunda kazanan aşk olacak dedirtir cesine Kenan bu evlilik sonrasında intikamından tamamen vazgeçecek.

Benim Adım Melek 57. bölüm yaşananlar finale doğru dedirtti


Bu akşam yayınlanan Benim Adım Melek 57. bölümünde final ile alakalı herhangi bir açıklama gözler önüne serilmes iken heyecanın oldukça yüksek olduğum dizide birçok önemli gelişme de bu hafta yaşanacak.  Konak'tan Ayrılık zamanının geldiği gözler önüne serilirken, Alpay'ın oyunlarının tut...ması ve Seyit Ali'nin ise Konağı teslim etmesi yeni bölümde gözler önüne çıkacak olan detaylar arasında yer alıyor