Benim Adım Melek final tarihi açıklandı! TRT üzen kararı resmen duyurdu

Benim Adım Melek final tarihi açıklandı. TRT 1 sevilen dizisi Benim Adım Melek final yaparak ekran macerasını tamamlıyor. Benim Adım Melek dizisi ekranlara veda ediyor. İşte TRT 1 üzen kararı!

Dizi Haberleri 16.05.2021 - 17:24 16.05.2021 - 17:27 Berkay Keskin

Benim Adım Melek hayranlarına kötü haber. Benim Adım Melek dizisi final yaparak ekranlara veda ediyor! Benim Adım Melek 66. final bölümünde beklenmedik son yaşanacak!

Benim Adım Melek final tarihi açıklandı!

TRT'nin sevilen dizisi Benim Adım Melek dizisinden beklenen kötü haber geldi. Nehir Erdoğan ve Kutsi'nin başrollerinde yer aldığı Benim Adım Melek dizisi final bölümü çekildi!

Çarşamba akşamları ekranlara gelen Benim Adım Melek dizisi final yaparak veda edecek. 2 sezondur devam eden Benim Adım Melek dizisi 3. sezon onayını alamayarak final yapıyor. Gaziantep'de çekilen dizi 19 Mayıs 2021 Çarşamba akşamı ekranlara veda edecek.

Benim Adım Melek final bölümünde yaşanacaklar ise yürekleri dağlayacak. 2 sezon boyunca Alpay'ın kötülüklerine rağmen hala çocukları tarafından desteklenmesine şahit olduğumuz dizinin finalinde 2 ölüm birden yaşanacak. 

FİNAL BÖLÜMÜNDE GÖZYAŞLARI SEL OLACAK

Yönetmenliğini Cem Akyoldaş'ın yaptığı, senaryosunu Nilüfer Özçelik ve Berfu Ergenekon'un yazdığı ölmek üzere olduğunu öğrenince kendisini aldatan kocasından boşanarak babasının evine çocukları ile dönen Melek'in hikayesini izlediğimiz Benim Adım Melek final bölümü çok konuşulacak. 

Nehir Erdoğan'ı uzun süre sonra hem de yine bir Gaziantep dizisinde ekranlara gördüğümüz Benim Adım Melek final bölümü göz yaşına boğacak. Nehir Erdoğan yıllar önce ekranların unutulmaz dizisi olan yine Gaziantep'te geçen şimdilerde Yasak Elma dizisinde yer alan Erdal Özyağcılar, Kırmızı Oda dizisinde yer alan Binnur Kaya, Özgür Çevik, Sumru Yavrucak gibi oyuncularla Yabancı Damat dizisinde "Nazlı" olarak yer almıştı. 

MUTSUZ SON GELİYOR!

Benim Adım Melek dizisinde tam herkes kavuşacak derken, Alpay yeniden kendini göstermişti. Final bölümünde Alpay'ın ölümüyle Melek ailesi nefes alacak derken, fragmanda işler hiç te öyle değil. Benim Adım Melek 66. final bölümünde Alpay'ın mezarı başında Kenan'ın da cesedi de bulunuyor.

Kenan ile Vildan'ın kavuşmasını bekleyenlere kötü haber geldi. Benim Adım Melek dizisinde Kenan ile Vildan finalde kavuşur elbet diye bekleyenlere kötü son geldi. Kenan ölürken, Vildan Kenan'ın mezarı başında günah çıkarır. Son bölümde Alpay'ın yaptıklarını kendisi ödetmek isteyen Kenan, Alpay öldükten sonra kaybettiği oğlunun mezarı başına giderek intihar etmeye karar veriyordu. 

Benim Adım Melek 66. bölümde Melek'in çocukları babaları Alpay'ın ölümü üzerinden birbiriyle tartışır. Defne, Kerem'in babasının ölümüne üzülmemesine tepki gösterir. 

Benim Adım Melek izleyicileri özellikle Vildan ile Kenan'ın kavuşmasını bekliyordu. Kenan'ın ölümü dizinin izleyicileri tarafından tepki ile karşılandı. Kenan'ın dizi boyunca günahsız yere suçlandığını ve mutlu bir sonu hak ettiğini düşünen izleyiciler finalde Kenan'ın ölümüne büyük tepki gösterdi. 

2 sezon boyunca Melek'in çektikleriyle üzülen seyiriciler finalde mutlu bir son bekliyordu. Ancak mutlu son bekleuen Benim Adım Melek izleyicilerini final bölümü pek tatmin etmeyecek gibi duruyor. Bakalım Çarşamba günü Benim Adım Melek ters köşe yapacak mı?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@