Benim Adım Melek Oyuncuları, Konusu ve Yeni Katılan Oyuncular

Gerek senaryosu gerekse oyuncuları ile göz dolduran Benim Adım Melek bu hafta da sürpriz gelişmeleri bünyesinde bulundurmaya devam ediyor. Dizi hakkında merak edilenler şu şekilde sıralanmaktadır: Benim Adım Melek Dizisi Konusu Benim Adım Melek dizisi yü

Genel 03.03.2021 - 19:36 04.05.2021 - 04:21 İlan35
Gerek senaryosu gerekse oyuncuları ile göz dolduran Benim Adım Melek bu hafta da sürpriz gelişmeleri bünyesinde bulundurmaya devam ediyor. Dizi hakkında merak edilenler şu şekilde sıralanmaktadır:

Benim Adım Melek Dizisi Konusu


Benim Adım Melek dizisi yürekleri ısıtan hikayeyi samimi bir dille anlatmayı başarıyor. Özellikle bu yönüyle beğenileri toplayan dizi emsallerinden farklı senaryosuyla bir adım öne çıkıyor. Benim Adım Melek dizisi konusu ise şöyle; Dizi anneliğin tüm zorluğuna rağmen aslında vazgeçmek değil savaşmak olduğunu hatırlatıyor. Dizide Melek ve çocuklarının hayat mücadelesi ele alınıyor. Melek çocuklarıyla birlikte yeni bir hayata başlamıştır. Başına gelen olaylardan sonra baba ocağına dönen Melek bu süreçte tüm zorlukları üstlenmek zorunda kalmıştır. Çocuklarının başına buyrukluğu, maddi imkansızlıklar, geçmişte başına gelen olaylar ve daha fazlası Melek’in omuzlarına büyük yük olmaya başlar.

Ayrıca oğlunun kavgacı tavırları her geçen gün başlarının yeniden belaya girmesine neden olmaktadır. Küçük oğlu ise bu süreçte onun için tek neşe kaynağı haline gelir. İlgi çekici bir konuya sahip olan Benim Adım Melek’te bir annenin hayata karşı mücadelesi samimi bir dille anlatılıyor. Emsallerinden farklı bir tarza sahip olan dizi özellikle dram türünden hoşlananlar için iddialı detaylarla doludur. Uzunca bir süre adından söz ettirecek gibi duran Benim Adım Melek dizisinin büyük bir kısmı Gaziantep’te çekiliyor. Senaryoya bağlı olarak dizinin çekimleri küçük köylerde de yapılmaya devam ediliyor. Dizi gerek ilgi çekici konusu gerekse görkemli oyuncu ekibiyle daha uzun zaman adından söz ettirecek gibi gözüküyor. Yılın en iddialı yapımları arasına giriş yapan dizinin yeni bölümünü kaçırmamak için yayın saatinde ekran başında olunmasında fayda var. Özellikle bu bölümde önceki bölümden kalan soru işaretlerinin aydınlığa kavuşturulacağı tahmin ediliyor. Bu nedenle dizi hakkındaki gelişmeleri kaçırmamak için yeni bölümün yayın saatinin kaçırılmaması gerekiyor. Aynı zamanda dizinin takipçileri dizi hakkında daha fazla detaya ulaşmak ve kaçırmış olduğu sahneleri izlemek için Benim Adım Melek Youtube kanalını ziyaret etmeyi düşünebilir. Geniş bir arşiv sunan bu adres dizi hakkında akılda yer etmiş soru işaretlerinin giderilmesi açısından birebir olacaktır.

Benim Adım Melek Oyuncuları


Benim Adım Melek Oyuncuları ayrıca dizi takipçileri ve diziyi izlemek isteyen kişilerce merak edilen diğer detaylar arasında bulunuyor. Yıldız bir kadrosu bulunan bu diziye her geçen gün farklı isimler eklenmeye devam ediyor. Diziye son dahil olacak oyuncular şu an netlik kazanmamış olup bunlar netlik kazandığında ise dizi ekibi aracılığıyla açıklanması bekleniyor. Özellikle dizinin güçlü oyuncu kadrosu hiç şüphesiz gözlerin yapıma çevrilmesine neden olmuştu. Önümüzdeki günlerde kadroya eklenen yeni isimler nedeniyle bu durumun artacağı tahmin ediliyor. Benim Adım Melek oyuncuları arasında bulunan isimlerden bazıları ise şöyle; Nehir Erdoğan, Kutsi, Kaan Çakır, Rabia Soyturk, Ece Özdikici, Ulvi Kahyaoğlu ve Şerif Sezer. Dizinin ilk bölümü 2019 yılında yayınlanmış olup o günden bu yana diziye pek çok konuk oyuncu katılmıştır. Dizinin bu sezonunun gelecek bölümü ise 10 mart Çarşamba akşamı ekranlara gelecek. Dizinin bu bölümünü kaçırmamak için saat 20’de ekran başında olunmasında fayda var.

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@