Benim Tatlı Yalanım neden final yaptı bitti? Yeniden başlar mı? Başka kanala geçer mi? her yerde aranmaya başladı.  Star TV'nin çok sevilen romantik komedi dizisi Benim Tatlı Yalanım yaz başından bu yana ekranlara geliyordu.

Benim Tatlı Yalanım neden final yaptı bitti? Yeniden başlar mı? Başka kanala geçer mi? her yerde aranmaya başladı.  Star TV'nin çok sevilen romantik komedi dizisi Benim Tatlı Yalanım yaz başından bu yana ekranlara geliyordu. Yeni sezonun başlamasıyla önce günü değişen dizi, perşembeden cumartesi akşamına transfer oldu. Başrollerini Furkan Palalı ile Aslı Bekiroğlu’nun paylaştığı dizi, sezonun başlamasıyla giderek düşüşe geçti. Son haftalarda reytingleri daha da düşen dizinin fişini, Star TV çekti. Böylelikle Kuzgun 28 Aralık Cumartesi akşamı yani bugün ekranlara gelecek 28. bölümüyle ekranlara veda edecek. Peki Benim Tatlı Yalanım niçin bitti?

BENİM TATLI YALANIM NEDEN FİNAL YAPIYOR?Benim Tatlı Yalanım dizisi düşük reytingleriyle final yaptı. Dizide Aylin karakterinin gelişiyle dengelerin bozulması ve Suna'yla Nejat'ın bir türlü mutlu olamaması izleyenlerin canını sıktı. Öte yandan Show TV'nin yeni sezonda Kuzey Yıldızı İlk Aşk ile büyük bir çıkış yakalaması Benim Tatlı Yalanım dizisinin sonunu getirdi. Böylece reytingleri de iyice düşen Benim Tatlı Yalanım'ın maliyeti karşılanmayınca Star da dizinin fişini çekti. Yani Benim Tatlı Yalanım'ın final yapmasının esas nedeni; reytinglerinin düşmesi ve senaryosunun tıkanması oldu.Emekliye Müjdeli Haber: Cumhurbaşkanı Onayladı ve Emekli Maaşlarını Alanlar İçin 100.000 TL Ödenecek! Emekliye Müjdeli Haber: Cumhurbaşkanı Onayladı ve Emekli Maaşlarını Alanlar İçin 100.000 TL Ödenecek!


BENİM TATLI YALANIM YENİDEN BAŞLAR MI?Benim Tatlı Yalanım dizisinin yeniden başlası imkansız gibi görünüyor. Zaten dizi yüksek reyting alsa ve başarılı olsa devam ederdi. Merak edilen bir diğer soru ise de Benim Tatlı Yalanım başka kanala geçer mi?Ne yazık ki bu durum mümkün değil. Yani Benim Tatlı Yalanım 28. bölümüyle final yaparak ekranlara veda edecek.