Bensu Soral ve Kubilay Aka arasında ne var? Cam Tavanlar dizisinde beraber olan iki oyuncu samimi şekilde görüntülendi.

Murat Cemcir Ve Necati Kocabay Kavgasından Skandal Çıktı! "Dolandırıcı" Denilerek 2 Yıl Hapsi İstendi! Murat Cemcir Ve Necati Kocabay Kavgasından Skandal Çıktı! "Dolandırıcı" Denilerek 2 Yıl Hapsi İstendi!

Show TV ekranlarında yayınlanan cam tavanlar dizisinde birlikte rol alan Bensu Soral ve Kubilay Aka samimi görüntülendi. İkilinin beraber çekilmiş görüntüleri magazin basınına bomba gibi düşerken Bensu Soral'ın evliliğinde sorun olduğu yönünde çıkan haberleri de doğruları niteliğinde oldu. Peki Bensu Soral ve Kubilay Aka arasında ne var?

Genç oyuncular Bensu Soral ve Kubilay Aka cam tavanlar dizisinde birlikte rol almış ve izleyiciler tarafından da çok yakıştırmış. Dizinin ömrü uzun sürmedi Ancak bugün Bensu Soral ve Kubilay Aka ikilisinin magazin basınına düşen görüntüleri herkesin ağzını açık bıraktı. Uzun zamandan beri evliliğinde krizi olduğu iddia edilen Bensu Soral, rol arkadaşı Kubilay Aka ile samimi şekilde görüntülendi. Temmuz ayında çekilen görüntüler bugün sosyal medyada paylaşıldı. Peki Bensu Soral ve Kubilay Aka arasında ne var?

GÖRÜNTÜLER MAGAZİN BASININA BOMBA GİBİ DÜŞTÜ

Bensu Soral ve Kubilay Aka'nın görüntüleri cam tavanlar dizisi devam ettiği sırada çekilmişti. Temmuz ayında çekilen görüntülerin magazin basınına düşmesi ile birlikte ihanet iddiaları gündeme geldi. Zaten bir süredir evliliğinde kriz yaşadığı yönünde haberler ile karşı karşıya kalan Bensu Soral görüntülerin çıkması ile birlikte bu defa da ihanetle suçladı.

bensu-soral-ve-kubilay-aka-arasinda-ne-var-evliliginde-kriz-oldugu-iddia-edilmisti-rol-arkadasi-2

ORTAK AÇIKLAMA GELDİ

Daha önce de Bensu Soral'ın eşi Hakan Baş hakkında ihanet iddiaları gündeme gelmişti. Bugün Bensu Soral ile ilgili çıkan haberler sonrasında çiftten ortak bir açıklama geldi. Çıkan görüntülerle ilgili haberlerin gerçek dışı olduğunu belirten çift, evliliklerinin hassas bir süreçte olduğunu ancak ihanet iddialarının gerçeği yansıtmadığını söyledi. Bensu Soral ve Hakan Baş çektiği yaptıkları açıklamada "Dün gece bazı mecralarda yer alan haberlerin içeriği gerçek dışıdır. Haberde adı geçen kişi her ikimizin de uzun zamandır tanıdığı ve hep birlikte vakit geçirdiğimiz bir arkadaşımızdır. Kalabalık bir ortamda, birbirimizden haberdar olduğumuz birçok ortak arkadaşımızın da yanımızda olduğu bir buluşmanın basında yer alma şekli bizi üzdü. Şu dönemde evliliğimizle ilgili hassas bir süreç içerisindeyiz. Biraz zamana ve sizlerin de hassasiyetine ihtiyacımız var" dedi.