Hakan Baş ile son derece problemli bir süreç yaşamış ama evliliğini bitirmemek için mücadele eden Bensu Soral'dan yeni haberler geldi...

Genç ve başarılı oyunculardan olan Bensu Soral, geçen sene kocası Hakan Baş ile son derece problemli bir süreç yaşamış ama evliliğini bitirmemek için mücadele etti. Bir davete katılan ünlü çift Bensu Soral ile Hakan Baş kameralara bazı önemli açıklamalar yaptı.

Ablası Hande Soral’ın geçtiğimiz ay bebeği olmasının ardından, teyzelik heyecanı ve mutluluğunu yaşayan Bensu Soral, “Bu tarif edilmez ve harika bir duygu” diye açıklama ve yaptı. Önümüzdeki günlerde bir dergi çekimine katılması beklenen Bensu Soral, son olarak geçen sene yaz aylarında Cam Tavanlar isimli dizide başrolde yer almıştı.

Boşanma haberleriyle gündemdeydiler... Bensu Soral ile Hakan Baş arasında neler oluyor? - Haberler Magazin

Uzun bir süre setlerden uzak olan ve ara veren daha sonra yeniden Cam tavanlar ile dizi hayatına dönüş yapan ünlü oyuncu Bensu Soral, performansı ile ilgili çok fazla eleştiri almıştı. Dizi yalnızca 8 bölüm sürdü fakat 4 sene aradan sonra Bensu Soral’ın yeniden dönmesi hayranlarını son derece mutlu etmişti.

Şu an Bir Proje Yok Ama Belli De Olmaz!
Şu anda değerlendirmek için herhangi bir proje düşünmediğini anlatan Bensu Soral, “Şu an için bir proje yok. Eğer güzel ve içime sinen bir proje olursa, içinde yer almayı isterim. Biraz tatil yapıp, kafamı dinlemek istiyorum” dedi. Bensu Soral bu söylemleri ile birlikte çok iyi bir hikâyede ve dikkat çeken bir rol olursa, yeniden ekranlara dönebileceğinin müjdesini verdi.
Yaptığı evliliğin ardından oyunculuğu geri plana attığı şeklindeki yorumları kabul etmeyen, Bensu Soral, “Esasında çok fazla projede yer alıyorum ama hepsi daha sonra ekranda yer alacak şeyler. Ben aslında birçok şey oynuyorum ama hepsini sonra birlikte izleyeceğiz” diye cevap verdi.

Birçok proje de yer alan ve özellikle çok beğenilen İçerde gibi dizilerde rol alan güzel oyuncu en son ekranlarda Cam Tavanlar dizisi ile oldu ve dizi tutmadı. Bensu Soral, sosyal medya da aktif olması ile sıklıkla gündeme geliyor. Soral, son olarak bir teknede çekildiği pembe elbiseli pozlarıyla herkesin ilgisini çekti.

Bensu Soral 'ın Pozları Dikkat Çekti

Bensu Soral kimdir? Bensu Soral kaç yaşında? - Magazin haberleri – Sözcü
İçerde dizisindeki performansı ile önemli ve büyük çıkış yakalayan Bensu Soral, ekranlara bir süredir ara vermişti. Son olarak izleyiciyi şaşırtarak bu kez bir romantik komedi dizisi olan Cam Tavanlar isimli dizide rol aldı. Kubilay Aka ile başrolünü oynadığı Kanal D’nin dizisi, geçtiğimiz yaz ekrana geldi ve aslında sevilmişti . Merakla beklenen bir yapım olmasına karşılık beklenen ilgiyi görmeyip reyting alamayan dizi birkaç bölüm sonra ekranlara veda etti.

Netflix' de Yer Alacak

Bensu Soral, Meslektaşlarına Rest Çekti! Aldığı Ücretler Mevzu Bahis Oldu, Ağızlar Açık Kaldı! Sosyal Medya Çalkalanıyor! - Ankara Magazin Haberleri - Son Dakika Güncel Magazin Haberleri
Ablası da ünlü oyuncu Hande Soral olan Bensu Soral, oyunculuk yapmaya ablasının ardından başladı ve Bensu Soral, aynı zamanda birçok markaların reklam yüzü olarak da karşımıza çıktı. Sosyal medyada da çoğunlukla reklamının yapıldığı markaların ürün tanıtımlarını yapan ünlü güzel, ilgi çekmeye devam ediyor.

Soral, geçtiğimiz günlerde de Hande Soral, ikiz kardeşi Bedirhan Soral ve eniştesi İsmail Demirci ile Fransa’da çok güzel bir tatil yaptı ve bunu da sevenleri ile paylaştı. Bensu Soral’ın hayranları ise oyuncu ne zaman ekranlara dönecek merak ediyordu.

Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar

Soral, sezon başında herhangi bir projeye dahil olmadı ve Biraz kafasını dinlemek isteyen güzel oyuncu, şimdilerde yeni bir projeyle gündeme gelmeye başladı. Son olarak ekranda değil, bir proje de yer alacak oyuncu, özel ders isimli proje de yer alacak. Bensu Soral’ın bu proje de kadın başrol olarak yer alacak. Soral’ın partneri ise kim olacak henüz belli değil.