Ziraat Bankası Kartı olan vatandaşların faydalanabileceği bir kampanyaya start verildi. Bu anlamda ay sonuna kadar akaryakıt alanlara 75 TL veriliyor.

Son tarih açıklandı. Benzin almak isteyenlere 75 TL karşılıksız veriliyor! Sonunda araç kullanıcıları ve özellikle taşımacılık yapanların arzusu gerçekleşiyor. Beklenen müjde sonunda verilmiş oldu. Yapılan düzenleme 81 ilin her birinde geçerli olacağının bildirilmesi tüm ülkede sevinç yarattı. Bu verilen müjdenin ne zaman ve ne kadar indirim olarak vatandaşlarla buluşacağı merak ediliyor.

Rekor İndirim Ay Sonuna Kadar Sürecek

Yapılacak indirimin bir rekor olacağı söylenmektedir. Bu rekor indirimin ayın son gününe kadar sürdürüleceği bildirilmektedir.

Üretim tesislerine uzak ya da yakınlığına bakılmaksızın indirimin her yerde yapılacak olması ikinci olumlu nokta olarak görülmektedir.

Her gün olan pompadaki artışların bir ay süre ile durdurulması ayni zamanda psikolojik olarak kullanıcıyı da bir süre için dinlendirecek.

Durmaksızın bu artışa paralel olarak değişen market fiyat etiketlerini de duraklatacaktır. Bu şekilde dolaylı yoldan da olsa enflasyon hızı bir nebze de olsa düşürülmüş olacaktır.

İlk olarak yakıt yardımı şeklinde Ziraat Bankası Kartı olan vatandaşların faydalanabileceği bir kampanya şeklinde başlayan indirimlerden birçok banka kartı kullanıcı faydalanmaya başladı.

Sabah resmi gazetede açıklandı! Uygun faiz oranları ile 40.000 TL kredi ödemesi, Emekli ve sigortalılara verilecek! Sabah resmi gazetede açıklandı! Uygun faiz oranları ile 40.000 TL kredi ödemesi, Emekli ve sigortalılara verilecek!

Kampanyaya katılanlar ayrıca 75 TL ek ödeme de alabilecekler. Akaryakıt ve oto gaz kullanımında rahatlama olacağı bildirilmekte.

ilan365.net özel haber