Brent petrol fiyatlarının Rusya-Ukrayna savaşıyla birlikte dalgalanması kafa kurcalamaya devam ediyor.

Enpara çöktü mü? 17 Ağustos enpara giriş yapamıyorum! Enpara müşteri hizmetleri numarası Enpara çöktü mü? 17 Ağustos enpara giriş yapamıyorum! Enpara müşteri hizmetleri numarası

Geçen hafta peş peşe yapılan indirim ve zam açıklanmalarının ardından gözler yeni açıklamaya çevrildi. Brent petrolde yaşanan düşüş sonrası milyonlarca araç sahibi benzin ve motorin fiyatlarında yeni bir indirime odaklandı. Fiyatların düşüş yönüne seyretmesi sonrası açıklama bekleniyor.

Benzin ve motorinde brent petrol etkisi! İndirim beklentisi her saniye artıyor. 17 Ekim 2022 Pazartesi haftanın ilk günüyle birlikte benzin ve motorin fiyatları hakkında açıklamalar takip edilir oldu. Milyonlarca araç sahibi brent petrol fiyatlarında ardı ardına yaşanan düşüş sonrası benzin ve motorin fiyatlarında bir indirim yapılıp yapılmayacağını merak ediyor. Ortaya atılan iddialara göre, benzin ve motorin fiyatlarında düşüş olacak.

İNDİRİM BEKLENTİSİ ARTTI

Brent petrol fiyatları ve döviz fiyatlarında yeni değişimler yaşanıyor. Hal böyle olunca indirim açıklaması olup olmadığı merakla bekleniyor.

MOTORİN BENZİN LİTRE FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Son yapılan açıklamalara göre, İstanbul'da motorinin litre fiyatı 27.37 TL seviyelerinde yer alırken benzin litre fiyatı da 20.62 TL'de yer alıyor.

İBRE AŞAĞI DÖNDÜ

ABD'nin ham petrol stoklarında artış yaşanması neticesinde brent petrol fiyatları aşağı yönde seyretmeye devam ediyor.

İNDİRİM GELECEK Mİ?

Brent petrolde yaşanan düşüş sonrası milyonlarca araç sahibi benzin ve motorin fiyatlarında yeni bir indirime odaklandı. Fiyatların düşüş yönüne seyretmesi sonrası açıklama bekleniyor.