Akaryakıtta yeni bir zam dalgası yaşanıyor. Benzin ve motorin fiyatında güncel durum paylaşıldı. Peki benzine bu sefer kaç TL zam geldi? Araç sahipleri bu fiyata isyan edebilir. İşte 25 Ocak 2023 tarihi benzin ve motorinde son durum...

25 Ocak 2023 tarihli akaryakıt fiyatlarına baktığımızda önemli gelişmeler ortaya çıktı. Benzin ve motorine gelen zamlara bir yenisi daha eklendi. Araç sahibi ve şirketlerin yakından takip ettiği fiyatlarda son durum nedir? Sizlerle detayları paylaşacağız. Üstelik motorinden sonra bu sefer benzine de zam gelmesi şaşırttı.

Evde Bakım Maaşı Ödemeleri Hesaplara Yatırıldı: Engelli Bireyler ve Ailelerine Destek Devam Ediyor Evde Bakım Maaşı Ödemeleri Hesaplara Yatırıldı: Engelli Bireyler ve Ailelerine Destek Devam Ediyor

Benzine 1,25 TL Zam Yapıldı!

Benzin fiyatı bir anda 1,25 TL arttı. Bu artışın yüksekliği ise brent varil petrol fiyatındaki yükseklikle orantılı şekilde gerçekleşti. Son zamanlarda limitleri iyice zorlayan ve piyasada varlığını belli eden brent varil petrol, iyice arttı. Bu durum, ister istemez benzin ve motorini de etkiliyor.

Akaryakıt Kaç TL Oldu? (25 Ocak 2023)

Akaryakıt fiyatlarındaki artışla birlikte İstanbul, İzmir ve Ankara'daki son durum belli oldu. İstanbul'da benzin 21,71 TL oldu. Ankara'da 21,93 TL'den satılan benzin, İzmir'de ise 21,86 TL oldu. Benzin ve motorin fiyatlarındaki güncel gelişmeler piyasadaki fiyat grafiğiyle birlikte orantılı şekilde ilerleyecek. Öte yandan kur farkı ve diğer sebepler de ister istemez akaryakıtın güncel değerini etkiliyor.