Son Dakika Türkiye Berat Albayrak istifasıyla çalkalanıyor. Daha önce Süleyman Soylu'da olduğu gibi Twitter'da Berat Albayrak istifa etmesi gerekenlerin sayısı artınca Berat Albayrak istifa etmişti.

Son Dakika Türkiye Berat Albayrak istifasıyla çalkalanıyor. Daha önce Süleyman Soylu'da olduğu gibi Twitter'da Berat Albayrak istifa etmesi gerekenlerin sayısı artınca Berat Albayrak istifa etmişti. Berat Albayrak Twitter adresini kapatarak sitemini resmen belli etmiş oldu. Peki Berat Albayrak istifası kabul edilecek mi? Berat Albayrak göreve geri gelecek mi? Recep Tayyip Erdoğan Berat Albayrak istifasını onaylayacak mı?

Recep Tayyip Erdoğan Berat Albayrak istifasına ne diyecek?

Daha önce Süleyman Soylu'da olduğu gibi Berat Albayrak istifası sonrası gözler Recep Tayyip Erdoğan'a çevrildi. Hem Erdoğan hem Albayrak'ı sevenler göreve geri gelmesi için ısrarcı. İlk gelen bilgilere göre Recep Tayyip Erdoğan istifayı kabul etmeyecek ve Berat Albayrak ikna yoluna gidecek.

Berat Albayrak hastalığı ne? Berat Albayrak istifası sağlık sebebine bağlı!

Tüm işlerini bırakan Recep Tayyip Erdoğan, Berat Albayrak'la görüşmek için yola çıktı. Erdoğan'ın Berat Albayrak sağlık problemini araştıracağı ve bu konuşmadan sonra bu gece bir karar verileceği öğrenildi. Erdoğan Berat Albayrak istifasını henüz kabul etmedi.

Berat Albayrak göreve geri döner mi?

Berat Albayrak daha önceki İçişleri Bakanı Süleyman Soylu istifası gibi halkım milletim istemezse durmam yerine kullandığı Sağlık problemleri Berat Albayrak göreve döner mi dönmez mi sorusunun en net yanıtı. Berat Albayrak hastalığı ne? Berat albayrak gerçekten hastalığı nedeniyle mi görevi bıraktı bu sorunun yanıtı bulunduğunda Berat Albayrak göreve geri döner mi sorusu yanıt bulacak.