Star TV ekranlarında izleyici ile pusulan Sefirin Kızı dizisi her pazartesi izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Başrollerini Neslihan Atagül, Engin Akyürek ve Uraz Kaygılaroğlu'nun paylaştığı dizide Sancar ve Nare'nin kızı Melek herkesin göz bebeği

Star TV Dizisi Hayal Kırıklığına Uğrattı! Dizi Apar Topar Final mi Yapacak? Star TV Dizisi Hayal Kırıklığına Uğrattı! Dizi Apar Topar Final mi Yapacak?
Star TV ekranlarında izleyici ile pusulan Sefirin Kızı dizisi her pazartesi izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Başrollerini Neslihan Atagül, Engin Akyürek ve Uraz Kaygılaroğlu'nun paylaştığı dizide Sancar ve Nare'nin kızı Melek herkesin göz bebeği oldu. Hal böyle olunca dizinin çocuk oyuncusu Beren Gençalp kimdir? Sefirin Kızı Melek kaç yaşında merak konusu oldu.

Dizide hayat verdiği Melek karakteri ile bir anda herkesin dikkatini çeken Beren Gençalp dizide küçük yaşına rağmen olgunlaşmış annesi Nare'yi çok seven ama bir taraftan da uzun yıllardır babasını görmeyen ve onu çok merak eden bir kızı canlandırıyor. Peki Beren Gençalp kim?

Sefirin Kızı Melek kaç yaşında

Beren Gençalp 11 Kasım 2011 yılında İzmir'de dünyaya geldi. Oyunculuk ajansına kayıt olduktan sonra Sefirin Kızı seçmelerine katılan Beren Gençalp, Melek rolüne en uygun oyuncu olduğu düşünülerek Sefirin Kızı dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Daha önce oyunculuk deneyimi bulunmayan Beren Gençalp ekrana ilk iki bölümü ile gelen Sefirin Kızı dizisinde ilk oyunculuk deneyimini yaşıyor.