Star Tv'nin yeni dizisi bomba gibi dev bir kadro ile geliyor. 03 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği dizinin kadrosu şekillenmeye başladı.

Survivor Bu Sözlerle Sallandı: "Benim babam değil" Şampiyon İsim Ogeday Sözleri Olay Oldu! Survivor Bu Sözlerle Sallandı: "Benim babam değil" Şampiyon İsim Ogeday Sözleri Olay Oldu!
Star Tv'nin yeni dizisi bomba gibi dev bir kadro ile geliyor. 03 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği dizinin kadrosu şekillenmeye başladı.

03 Medya'nın yapımcılığını yaptığı Star Tv'de yayınlanacak dizi bomba gibi bir kadro ile geliyor. Erdal Beşikçioğlu'nun ardından diziye Nur Fettahoğlu'da dahil edildi.

Nur Fettahoğlu son olarak Exxen'de yer alan Hükümsüz adlı dijital dizide yer almıştı. Ondan önce ise ekranlara yine Star Tv'de yayınlanan Babil dizisiyle gelmişti. Ve Nur Fettahoğlu'da 03 Medya ile el sıkıştı.

Star Tv'de yayınlanacak dizinin kadrosuna Yasak Elma'nın Mert'i Can Nergis'de dahil oldu. Diziye ayrıca yine bir dönem Yasak Elma dizisinde Leyla karakterine hayat veren Tuvana Türkay dahil edildi.

Projenin cast çalışmalarının devam ettiği öğrenilirken diziye dair hala net bilgiler açıklanmadı.

Erdal Beşikçioğlu ekranlardaki şansızlığını kırabilecek mi?

Erdal Beşikçioğlu son olarak ekranlara Fox Tv'de yayınlanan başrolünü Burcu Özberk ile paylaştığı Kimsesizler adlı diziyle gelmişti. Ancak dizi 11. bölümde reytinglere yenik düşerek final yaptı. Beşikçioğlu daha sonra ise Gain'de yer alan Hamlet adlı dizisinde Elit İşcan ile birlikte yer almaya el sıkışmıştı.

BEREN SAAT SÜRPRİZİ!

Erdal Beşikçioğlu ve Nurt Fettahoğlu ile el sıkışan 03 Medya'dan Beren Saat hamlesi! Diziye bomba gibi bir kadro yapmaya çalışan yapım şirketinin Beren Saat'i ikna çabaları sürüyor. Beren Saat uzun zamandır ekrana iş yapmıyor. Ünlü yıldız en son Neflix'te Atiye dizisiyle adından söz ettirmişti.

Beren Saat şu sıralar sık sık eşi Kenan Doğulu ile evliliğine dair sosyal medya paylaşımları ile magazine gündem oluyor. Ünlü ismin hala Aşkı Memnu dizisindeki Bihter rolü unutulamıyor. Beren Saat'in hayranları başarılı oyuncuyu dijitalden ziyade ekranlarda görmek istediğini her defasında yineliyor.