Son dönemde babalık haberleri ile gündemde olan ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'dan Beren Saat'in sustuğu açıklama geldi.

Akıllarda en çok merak edilen konu Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni projesi iken oyuncu gazetecilere yakalandı. 

Serdar Ortaç Müzik Dünyasına Seslendi! “Her şeye baş kaldırmaya gerek yok" Yasağa Tam Destek! Serdar Ortaç Müzik Dünyasına Seslendi! “Her şeye baş kaldırmaya gerek yok" Yasağa Tam Destek!

Öncelikle baba olmanın çok güzel olduğunu ifade eden oyuncu, “Şimdi daha çok anlıyorsun nasıl büyüdüğünü, hangi şartlarda büyüdüğünü, o empatiyi kurabildik” diye anlatırken hayatlarında bir değişiklik olmadığını ama daha güzel ve anlamlı olduğunu söyledi.

Beren Saat ile birlikte başrolünde yer alacağı sinema filmi projesi tüm gizemini korurken Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat'ten alınamayan bilgileri paylaştı.

Aşk-ı Memnu dizisinden yıllar sonra Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ’un yeniden aynı karelerde yer alacağı sinema filmi için ilk açıklama da böylelikle yapılmış oldu.

14 yıl aradan sonra iki ünlü isim bir araya gelecek dev proje için geçtiğimiz hafta Beren Saat soruları yanıtsız bırakmış ancak projeyi de yalanlamamıştı.

Hikayesini Nuran Evren Şit’in yazdığı ve New York’ta çekilecek olan OGM Pictures imzasını taşıyan film hakkında Kıvanç Tatlıtuğ “Bir süre Amerika’ya gideceğim. Bir sinema filmi var. Sonra döneceğim, İstanbul’da projelere bakacağım.” dedi.