Bergen Filmi Başrolü Serenay Sarıkaya Projeden Ayrıldı! Yerine Sürpriz İsimle Anlaşıldı!

Merakla beklenen Bergen filminde değişiklik! Serenay Sarıkaya filmden ayrıldı yerine ünlü isimle anlaşıldı! Bergen'i bakın kim canlandıracak!

Magazin 26.05.2021 - 15:34 26.05.2021 - 15:46 Ece Sahan

Ünlü şarkıcı Bergen'in hayatının anlatılacağı Bergen filminde Serenay Sarıkaya'nın Bergen'i nasıl canlandıracağı merakla bekleniyordu. Ancak bu sorunun cevabı öğrenilemeyecek.

Arabesk fantezinin ünlü ismi Bergen'in acılarla dolu hayatı film oluyor. Yüksel Aksu'nun yönetmenliğini yapcağı Bergen filminde Serenay Sarıkaya'nın Bergen performansu merakla bekleniyordu. Serenay Sarıkaya'nın uzun zamandır bu proje için hazırlandığı biliniyordu.

Ancak projede beklenemdik değişiklik gerçekleşti. Koronavirüs nedeniyle ertlenen filmin çekimlerine hazırlıklar başladı. Filmin yönetmeni Yüksel Aksu olurken, filmin başrolü Serenay Sarıkaya'nın filmden ayrıldığı öğrenildi.

Serenay Sarıkaya Netflix'de yayınlanacak olan Şahmeran dizisine ağırlık vermek istediği ve Bergen filminden ayrıldığı konuşuluyor. Uzunca bir zamandır Bergen rolüne harızlanan Sarıkaya'nın bu ayrılığının altında başka nedenler olup olmadığı hakkında ise net bir bilgi  henüz yer almıyor.

SERENAY SARIKAYA YERİNE DEMET EVGAR

Serenay Sarıkaya'nın zamanlaması uymadığı için projeden ayrıldığı öğrenilirken, kimin Bergen'i canlandıracağı merak konusu oldu.

Bergen filminin yeni başrolünde Serenay Sarıkaya yerine Demet Evgar'a teklif götürüldü. Demet Evgar'ın bu teklifi kabul edip etmeyeceği merakla bekleniyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@