Bergen'in katili Halis Serbes kimdir Kaç yaşında? Halis Serbest nerede yaşıyor? Bergen’in yüzüne kezzap atan Halis Serbest hakkında detaylar merak ediliyor.

Farah Zeynep Abdullah'ın başrolünde yer aldığı Bergen filmi vizyona girdikten sonra birçok tartışmayı da beraberinde getirdi. Bergen’in hayat hikayesini konu alan filmi izleyenler ise bir döneme damga vuran sanatçının hayatını merak etmeye ve araştırmaya başladı. Bergen ile ilgili olarak en çok merak edilen ise hayatını değiştiren Halit Serbest oldu. Peki, Halit Serbes kimdir? Bergen'in katili Halis Serbest nerede yaşıyor? Bergen'i öldüren Halis Serbest Hapiste mi Kaç sene hapis yattı?

Bir dönem arabesk müziğin efsane isimleri arasında yer alan Bergen'in hayatını konu alan film Geçtiğimiz günlerde vizyona girdi. Bergen filmi sonrasında en çok merak edilen ise Önce Bergen'in yüzüne kezzap atan ardından da öldüren Halis Serbest oldu. Bergen filmini izleyen ve acılarla dolu hayatını öğrenen birçok kişi arama motorunda Bergen'i öldüren Halis Serbes kimdir, Bergen'in katili Halis Serbest nereli ve kaç yaşında gibi soruların yanıtını araştırmaya başladı. Peki Bergen'in katili Halis Serbest hapiste mi?

Beyaz Show TV8'e Geliyor! Acun Ilıcalı Detayları Açıkladı! Beyaz Show TV8'e Geliyor! Acun Ilıcalı Detayları Açıkladı!

bergen-filmi-halis-serbest-kimdir-kac-yasinda-bergenin-katili-halis-serbest-nerede-yasiyor-hapis-2

Halis Serbest kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Bergen'in katili Halis Serbest Adana'da dünyaya geldi ve aslan Adanalı. Halis Serbest, ilkokulu bitirdikten sonra hemen Ticaretle uğraşmaya başladı ve şu anda da hala Adana'nın Kozan ilçesinde yaşamaya devam ediyor.

Bergen'in katili Halis Serbest kaç yıl hapis yattı?

Bergen'in hayatını konu alan ve başrolünde Farah Zeynep Abdullah'ın yer aldığı Bergen filmi vizyona girdi. Bir dönem arabesk müziğin usta isimlerinden biri olarak adlandırılan ve çok genç yaşında 6 kurşunla öldürülen Bergen'in katili Halis Serbest filmin ardından en çok merak edilen kişiler arasında yer almaya başladı. Ünlü sanatçı Bergen'in gençlik yıllarında yüzüne kezzap atan ve tarifsiz acılarla başbaşa kalmasına neden olan ardından da henüz 30 yaşındayken 6 kurşunla öldüren Halis Serbest 12 yıl ceza aldı. Cezaevine giren Halis Serbest cezasını çektikten sonra serbest bırakıldı ve şu anda Adana'nın Kozan ilçesinde yaşıyor, Tekstil işiyle uğraşıyor