Bergüzar Korel uzun süredir ekranlarda yer almıyor. Ekranlardan uzak kalan ve izleyicileri tarafından özlenen Bergüzar Korel, yeni bir projenin haberini verdi.

Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?
Bergüzar Korel uzun süredir ekranlarda yer almıyor. Ekranlardan uzak kalan ve izleyicileri tarafından özlenen Bergüzar Korel, yeni bir projenin haberini verdi. Yeni dizi müjdesini veren Bergüzar Korel, hangi dizide oynayacağını ve hangi karaktere hayat vereceğini de açıkladı. Başarılı oyuncu Bergüzar Korel, yeniden ekranlara dönüyor. Bergüzar Korel, yeni bir dizi ile ekranlarda yer alacak. Yılların oyuncusu Bergüzar Korel'in yeni dizisi, televizyon ekranlarında yayınlanmayacak. Halit Ergenç ile evli olan Bergüzar Korel, bir dijital platformda yer alacak. Dijital platform dizisinde yer alacak olan Bergüzar Korel'in yeni projesi çok yakında izleyenleri ile buluşacak. Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu dijital platform olan Exxen'de yeni başlayacak olan bir dizide Bergüzar Korel'de yer alacak. Bergüzar Korel'in yeni dizisi, yeni rolü merak ediliyor. Peki, başarılı oyuncu Bergüzar Korel hangi dizide oynayacak ? Bergüzar Korel'in yeni dizisi, projesi ne ? Bergüzar Korel'in yeni dizisi belli oldu !Exxen dijital platformu, Ocak 2021'de izleyicisinin hizmetine sunuldu. Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu dijital platform olan Exxen'de pek çok dizi ve program yer alıyor. Exxen'de yayınlanan dizilerin oyuncu kadrolarında ise oldukça başarılı, popüler ve sevilen isimler yer alıyor. Bunun yanında hem sosyal medyada hem televizyon ekranlarında sevilen kişilerin sunuculuğunu üstlendiği yarışma programları ve normal programlar da yer alıyor. Bunlara örnek vermek gerekirse; Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven'in başrollerinde yer aldığı İşte Bu Benim Masalım adlı dizi Exxen'de izleyicisi ile buluşacak. Bunun yanında Youtube'un sevilen isimlerinin yer aldığı çeşitli yarışmalar da yer alıyor. Exxen'de ünlü Youtuber Orkun Işıtmak, Orkun Işıtmak ile Kirli Çamaşırlar adında bir program sunuyor. Ayrıca YouTube'da çok sevilen ve son dönemin en popüler, en çok izlenen kanalı Konuşanlar'da Exxen'de yer alıyor. Hasan Can Kaya'nın sunuculuğunu yaptığı Konuşanlar programı da Exxen'de yayınlanmaya başladı.

Bergüzar Korel Exxen'de Kanlı Yayın ile İzleyenlerinin Karşısına Geçecek !

Halit Ergenç ile uzun yıllardır mutlu ve güzel bir evliliği olan Bergüzar Korel, uzun süredir ekranlardan uzakta kalmayı tercih ediyor. En son yer aldığı uzun soluklu projesi, Vatanım Sensin dizisi olmuştu. Vatanım Sensin'de Azize karakterine hayat veren başarılı oyuncu Bergüzar Korel, yeniden ekranlara dönüyor. Bergüzar Korel'in yeni projesi, bir internet dizisi olacak. Dijital bir platformda yayınlanacak olan yeni bir dizide yer alacak. Bergüzar Korel, Exxen'de yayınlanacak yeni dizide oynayacak. Exxen'de Kanlı Yayın adlı dizide yer alacak. Bergüzar Korel, Exxen'in yeni dizisi Kanlı Yayın'da Neslihan karakterine hayat veriyor olacak. Kanlı Yayın dizisi Exxen'de yayınlanacak. Exxen'de yayınlanacak olan Kanlı Yayın dizisinde, Bergüzar Korel Neslihan rolünde olacak.Bergüzar Korel'in Rol Aldığı Diziler

2016-2018 Vatanım Sensin
2012-2015 Karadayı
2011 Muhteşem Yüzyıl
2010 Bitmeyen Şarkı
2006-2009 Binbir Gece
2012 Zeyin Dal
2012 Cemalim
1998 Kırık Hayatlar

Bergüzar Korel'in Rol Aldığı Filmler

2019 Bir Aşk İki Hayat Deniz Ali Bilgin

2009 Aşk Geliyorum Demez Gözde Murat Şeker

2006 Kurtlar Vadisi Irak Leyla Serdar Akar

1999 Şen Olasın Ürgüp