Ünlü ve başarılı oyuncu Bergüzar Korel sosyal medya hesabından kendisine ve bebeğine gelen yorumlara sonunda cevap verdi.

Ünlü ve başarılı oyuncu Bergüzar Korel sosyal medya hesabından kendisine ve bebeğine gelen yorumlara sonunda cevap verdi.

Reha Muhtar Adeta Canavar Çıktı! Kızları İfade Verince Dehşet Ortaya Çıktı! Demirle Darp! Reha Muhtar Adeta Canavar Çıktı! Kızları İfade Verince Dehşet Ortaya Çıktı! Demirle Darp!

Sosyal medyada 2 milyonu aşkın takipçisi olan güzel oyuncu Bergüzar Korel, Instagram hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

Korel yaptığı paylaşımda kendisine ve 5 aylık bebeği Leyla'ya yapılan yorumlara sert cevap verdi.

Bergüzar Korel sosyal medyadan yaptığı açıklamada, "Yürüyordum bu çiftle karşılaştım. Leyla'ya baktılar. 'A ne kadar değişik bir kafası var' dedi. Dar, uzun ve ince', 'Anlayamadım' dedim ben de. 'Kafası bir değişik' dedi. Bu vakumlar var ya doğumda kullanılıyor. Ben o noktaya geldim ama kullanılmadı. Zaten öyle bile olsa bunu bir anneye söylemek kadar nezaketsiz bir davranış olamaz! Dar, ince bir kafası var, aynı Halit Bey'e benziyor' dedi. E yani yıllardır kocam! Bu arada Leyla gerçekten benim minyatürüm. Renkleri, alnının ortasındaki doğum lekesine kadar" diye konuştu.

Duruma haklı olarak oldukça sinirlendiği gözlenen oyuncu, yapılan terbiyesizlik ve hadsizliğe karşı "Ben sohbet etmeyi çok seviyorum. Mesleğim, ünüm umrumda değil. Birlikte güzel vakit geçirmek benim hoşuma gidiyor. Ama görüyorum ki bu sıcaklık ve samimiyet aynı zamanda nezaketsizlik ve laubalilik kapılarını da sonuna kadar açıyor, kimi insanlar için herkes için söylemiyorum. Kimsenin çocuğu hakkında, kimsenin yaşamı, malı, mülkü, ne biliyim yatak odası, değeri hakkında laf söylemek hiçbirimize düşmez! Bunu bir kenara bırakalım" dedi.