TRT’nin Youtube kanalına konuk olan Gönül Dağı başrol oyuncuları izleyicilerden ve hayranlarından gelen soruları yanıtladı.

Berk Atan, Semih Öztürk ve Cahit Süvarioğlu’nun katıldığı söyleşi eğlenceli dakikaları ekranlara taşırken, oyunculardan gelen itiraflarda büyük ilgi topladı. Dizide 3 uyumlu kuzeni canlandıran oyuncuların gerçek hayatta da ne kadar uyumlu oldukları ve iyi bir arkadaşlık yakaladıkları gözlerden kaçmadı.

Cumartesi akşamlarının vazgeçilmez yapımlarından biri olan Gönül Dağı, sezon boyuncu reyting sonuçlarında birinciliği elden bırakmayarak çift haneli başarılar elde etmiştir. Mayıs ayının son haftasında sezon finali yapan dizi, Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde çekiliyor. Sezon finalinin yayınlandığı son bölümünde izleyiciyi oldukça üzen gelişmelere imza atan Gönül Dağı dizisi, Dilek karakterinin ölümü ile büyük hüzne boğuldu.

İzleyici Üçüncü Sezonu İple Çekiyor

Gönül Dağı'nın Taner'i Berk Atan bakın gönlünü kime kaptırdı! Fenomen sevgilisinden ayrılmıştı
Yeni sezonu iple çeken gönül Dağı izleyicisi, bir an evvel tatil döneminin bitmesini ve yeni sezonda nelerin kendilerini beklediğini merak ediyor. Hiç beklenmedik bir sonla ekranlara ara veren dizinin 3. Sezonunda da oldukça hüzünlü anlara şahitlik edilmesi tahmin ediliyor. Diziye dair soruları cevaplarken eğlenceli dakikalar yaşatan üç başarılı oyuncu, sık sık kahkaha dolu anların yaşanmasına neden oldu.

3 Başarılı Oyuncu İzleyici Sorularını Yanıtladı
Ramazan, Taner ve Veysel karakterlerini canlandıran oyuncular gelen mesajlara samimi ve gerçekçi cevapları ile bir kez daha hayranlık uyandırdılar. Sezon finali bölümünde Dilek’in ölümüyle sarsılan bir eşi canlandıran Berk Atan’ın o sahnelerde çok zorlandığını ve büyük bir duygusallık içinde çektiklerini belirtti. Hamile eşini hastane kapısında beklerken oldukça zorlu anlar yaşamanın son derece zor olduğunu belirten yakışıklı oyuncu, ölüm haberi ile gerçek bir yıkım yaşattı.

Cevap verme sırası Cihat Süvarioğlu’na geldiğinde ise kendisi de en çok zorlandığı sahneden bahsetti. Asuman karakteri ile sık sık ayrılık sahneleri ile ikinci sezonu geride bırakan Süvarioğlu, yine bir ayrılık sahnesi çekimlerini havanın aşırı soğuk olmasından dolayı yeterince hazırlanamadan çektiklerini söyledi.
Semih Ertürk’e en çok zorlandığı sahne sorusu yöneltildiğinde ise, aile meclisinin bir araya geldiği sahnede zorlandığını belirtti.

Dilek Karakterinin Yerine Kim Gelecek?

Çağatay Ulusoy’un Yeni Dizisi Terzi’nin Konusu Nedir? Terzi Dizisi Nerede Çekildi? Çağatay Ulusoy’un Yeni Dizisi Terzi’nin Konusu Nedir? Terzi Dizisi Nerede Çekildi?

Gönül Dağı' dizisi oyuncusu Berk Atan annesiyle yemekte! - Magazin Haberleri
Diziye zamansız veda ettiği düşünülen dilek karakterinin ölümü izleyici tarafından büyük yankı uyandırdı. Böyle bir son beklemeyen izleyici Gülsim Ali İlhan’ın diziden ayılışına üzülürken, bir yandan da yerini kimin dolduracağını merak ediyor.
Taner’e eşlik edecek yeni oyuncunun kim olacağı konusunda çok önemli isimler ortaya atılıyor. Bu isimler arasında yer alan Sıla Türkoğlu, en son emanet dizisiyle kendini sevdirmeyi başarmış güzel oyunculardan biri.

Emanet Dizisinin Seher’i Gönül Dağı’na mı Transfer Oluyor?

Gönül Dağı'nın Taner'i Berk Atan ayrılık iddialarına son noktayı koydu! Gönül Dağı'nın yıldızı Berk Atan ve Selin Yağcıoğlu ayrıldılar mı?
Emanet dizisinden yine ani bir kararla ayrılan Türkoğlu’nun Gönül Dağı dizisinin başrol oyuncu kadrosuna dahil olacağı konuşuluyor. Dilek ile çocukluktan gelen büyük aşk sonrası evlilikle sevgilerini taçlandıran ikili Türk televizyonlarının en çok yakıştırılan çiftleri arasındaydı. Dilek’in ölümünün ardından Taner’in yeni bir aşkı kabullenip kabullenemeyeceği büyük merak konusu iken, yapımcılar ve izleyiciler şimdiden Emanet dizisinin Seher’i ile çok yakıştırdı.

Eşini ve bebeğini doğum anında kaybeden Taner’in ilerleyen bölümlerde neler yaşayacağı izleyicinin şimdiden aklındaki sorular arasında yer alıyor. Sımsıcak aile ilişkileri ve sevdanın yer aldığı dizi de başrol oyuncusu için aşk olmazsa olmazlardan biri diye konuşuluyor. Yeni partnerinin kim olacağı konusunda ise birkaç isim telaffuz edilirken, henüz kimin Gönül Dağı’na katılacağı netlik kazanmış değil. Eylül ayı ile birlikte tüm sorular cevabını bulmuş olacak.