Beta lakabı ile tanınan ünlü rapçi Berk Bayındır, Kağıthane'de bulunan bir lüks bir rezidansın 8. katındaki daireden düşerek hayatını kaybetti. Henüz bilinmeyen bir nedenle camdan düştüğünü iddia edilen rapçinin ölümü akıllarda soru işareti bıraktı. Peki, Berk Bayındır öldü mü? Berk Bayındır kimdir? Berk Bayındır neden öldü?

Bu sabah saatlerinde Kağıthane Gültepe Talatpaşa Caddesi üzerinde bulunan lüks bir Rezidansta meydana gelen olayda Beta lakabı ile tanınan ünlü rapçi Berk Bayındır yaşadığı rezidansın 8. katından düşerek hayatını kaybetti. 31 yaşındaki rapçinin kendi ikamet ettiği dairenin camından düşerek hayatını kaybettiği öğrenilirken henüz düşme sebebinin bilinmediği iddia edildi. Berk Bayındır’ın şüpheli ölümü sonrasında polis ekipleri soruşturma başlattı. Peki, Berk Bayındır kimdir? Berk Bayındır neden öldü?

Gözden kaçırmayın

En İyi Çocuk Oyuncu Seçilen Kübra Süzgün Tazminat Şoku Yaşadı! Anne Ve Baba Hatası! En İyi Çocuk Oyuncu Seçilen Kübra Süzgün Tazminat Şoku Yaşadı! Anne Ve Baba Hatası!

Berk Bayındır neden öldü?

Halk arasında Beta lakabı ile tanınan rapçi Berk Bayındır 8. kattaki evinin camından düşerek hayatını kaybetti. Olay sırasında ünlü rapçinin kız arkadaşının da evde olduğu ve ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü öğrenildi. Berk Bayındır’ın ölümü kayıtlara şüpheli ölüm olarak geçerken camdan kazara mı düştü yoksa kendi isteği ile mi atladığı araştırılıyor. Emniyete götürülen kız arkadaşının ifadesinin olayı Aydınlatacağı düşünülüyor.

Cenazesi alındı

Olayın ardından Berk Bayındır’ın cenazesi Adli Tıp Kurumu'na kaldırılarak otopsi yapıldı. Otopsinin ardından Baba Nezih Bayındır oğlunun cenazesini alarak toprağa verdi. Bayındır'ın olay sırasında evde olduğu iddia edilen kız arkadaşı Simla Ener yaptığı açıklamada “ Bir şey söylemek istemiyorum. Söylemek istemiyorum. Sizinle bunu paylaşmak istemiyorum” dedi.