Berk Hakman Geliyor! Camdaki Kız Şoför Hayri Belli Oldu!

Camdaki Kız dizisinde Hayri kim soruları yanıt buldu. Berk Hakman Hayri oldu!

Dizi Haberleri 10.06.2021 - 13:23 10.06.2021 - 13:24 Ece Sahan

Perşembe akşamlarının rekortmen dizisi Gülseren Budaıcıoğlu eseri uyarlaması Camdaki Kız dizisinde sezon finalinde Hayri sürprizi geldi!

Burcu Biricik, Şerif Erol, Hande Ataizi, Nur Sürer, Devrim Yakut, Selma Ergeç, Enis Arıkan gibi isimlerin yer aldığı ve ilgi ile izlenen Camdaki Kız dizisi bu akşam sezon finaline giriyor. Dizinin sezon finalinde büyük sürprizler yaşanacak. 

Camdaki Kız dizisinde Şoför Hayri karakterini bekleyenlere müjde geldi. Sezon finalinde yüzü görülmese de yeni sezonda Hayri rüzgarı esecek. Tabi Nalan ve Muzo aşkını bekleyenler ise hayal kırıklığı yaşayacak. Peki kim bu Hayri?

Camdaki Kız romanında da adı geçen Hayri evli ve 3 çocuk babası. Ancak kendisi tam bir taşralı, kaba, aşağılık kompleksi olan biri. Bu yüznden de statü olarak kendinden yukarıda olan kadınlarla birlikte olarak egosunu tatmin etmeye çalışan biri. Yani Nalan'ı da kendisine aşık edecek ve daha sonra kurtulmak isteyecek. 

Nalan ise kendini Hayri'nin rüzgarına kaptıracak ondan vazgeçeyecek. Şimdi en çok merak edilen konu Hayri'nin kim olduğu yönünde olmuştu. Orata Erkan Kolça Köstendil ismi atılmıştı. Ancak Hayri ortaya çıktı. 

Hayri karakterini yakışıklı oyuncu Berk Hakman canlandıracak. Uzun süredir ekranlarda olmayan başarılı oyuncu Berk Hakman Hayri olarak karşımıza çıkacak. 

Berk Hakman daha önceleri de Es Es dizisinde canlandırdığı Tercan karkteri ile akıllara kazınmıştı. 

Berk Hakman Kimdir?

14 Ağustos 1981 Ankara doğumludur. Kökleri Saraybosna'ya dayanan bir ailenin ikinci çocuğudur. Babası, Erkin Koray'ın Yeraltı Dörtlüsü grubu elemanlarından Ataman Hakman'dır. Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümüne gitmiş ancak yarıda bırakmış ve tiyatroya kaymıştır. Oyunculuk yapmaya karar vererek İstanbul'a yerleşmiş ve Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'na girerek mezun olmuştur

YER ALDIĞI YAPIMLAR

Okul   

Janjan

Saklı Yüzler   

Kampüste Çıplak Ayaklar 

Tepenin Ardı   

Taksim Hold'em   

Kırık Kanatlar 

Seher Vakti   

Felek Ne Demek?   

Hatırla Sevgili   

Çocukluk Günleri

ES-ES   

Mazi Kalbimde Yaradır   

Suskunlar   

Kaçak   

Hayatımın Aşkı   

Siyah İnci

Gelişmelerden Haberdar Olun

@