Tam da yasak elma çekimlerine başlayacağı gün Corona virüsüne yakalandığını açıklayan Berk Oktay ve sevgilisi Yıldız Çağrı Atiksoy herkesi şok etti. Berk Oktay ve sevgilisi Yıldız Çağrı atiksoy Corona virüsüne yakalandı.

Efsane Kasım İndirimleri Hepsiburada Black Friday İndirimleri Trendyol Başladı! Hangi Ürünler İndirimde? Efsane Kasım İndirimleri Hepsiburada Black Friday İndirimleri Trendyol Başladı! Hangi Ürünler İndirimde?
Tam da yasak elma çekimlerine başlayacağı gün Corona virüsüne yakalandığını açıklayan Berk Oktay ve sevgilisi Yıldız Çağrı Atiksoy herkesi şok etti. Berk Oktay ve sevgilisi Yıldız Çağrı atiksoy Corona virüsüne yakalandı. Yasak elma dizisine atanması sonrasında dizinin gidişatını adeta yerinden oynatacak olarak belirtilen Berk Oktay koronavirüse yakalandığını ve sevgilisi Yıldız Çağrı atiksoy unda korona olduğunu belirtmesi akabinde herkes şu sıralar Berk Oktay ve sevgilisi Yıldız Çağrı atiksoy un sağlık Durumunu merak ederken diğer bir tarafta yasak Elma'nın yıldızı olmaya hazırlanan Berk Oktay'ın koronavirüsüne  yakalanması sonrasında Yasak Elma'nın çekimleri devam edecek mi ? Yasak Elma devam edecek mi ? soruları da gündemi Bir Hayli koruyor

Oysaki Yıldız'ın Yıldız'ı olacaktı

Geçtiğimiz günlerde Berk Oktay Yasak Elma dizisi ile anlaştığını ve Yasak Elma Çağatay karakteri ile karşımıza çıkacağını belirtmişti . Hatta çekimlerin tam başlamak üzere olduğu dizi kadrosuna dahil olduğu gün Berk Oktay'ın koronavirüs Şok'un gündeme çıktı.
Savaşçı dizisinin Yıldızı olduktan sonra Yasak Elma kadrosunda Çağatay karakteriyle karşımıza çıkmaya hazırlanan Berk Oktay sevgilisi Yıldız Çağrı atiksoy ile koronavirüs yakalandığı ve hemen tedaviye başladıklarını açıklarken sağlık durumları ile alakalı tedavilerinin evde süre geleceği belirtiliyor.

Ünlü çiiftin tedavisinin evde süre geldiği ve karantinada oldukları belirtilirken yasak Elma'nın akıbetinin ne olduğu konusunda yapılacak açıklama yapımcılar tarafından bekleniyor . Öte yandan Berk Oktay yasak Elma dizisi kadrosuna dahil olduğu günden sonra dizinin çekimlerine katılmayı iple çekerken gidişat hakkında ve sağlık durumları hakkında yaptığı açıklamada Corona virüsünü çok hafif atlattık larını belirtirken Diğer yandan da evdeki Karantinalarının devam ettiğini belirtiyor.

Yasak elma Çağatay karakteriyle karşımıza çıkacak olan Berk Oktay diziden ayrılacak mı

Yasak Elma Çağatay'ı Berk Oktay koronavirüsu yakalandıktan sonra karantinalarının 2 gün sonra biteceğini açıklarken Diziye devam edeceğini belirtti. Ve ünlü isim Erdal Özyağcılar dizide Berk Oktay'ın yani yasak elma Çağatay'ın babası karakteri ile diziye dahil olacak iken Gülenay Kalkan da Berk Oktay'ın yani yasak elma Çağatay'ın annesi karakteri ile bizlerle birlikte olacak