Bülent Ersoy'a gelen eski sevgili sürprizi magazinde gündem oldu. Diva'nın 3. kez nikah masasına oturacağı haberi....

Masaj Mahkemelik Oldu! Nefise Karatay'a Masaj Odası Cezası 4 Yıl Hapis! Tolga Balta Kimdir? Masaj Mahkemelik Oldu! Nefise Karatay'a Masaj Odası Cezası 4 Yıl Hapis! Tolga Balta Kimdir?

Bülent Ersoy'a gelen eski sevgili sürprizi magazinde gündem oldu. Diva'nın 3. kez nikah masasına oturacağı haberi....

Türk Sanat Müziği'nin Diva'sı olarak bilinen Bülent Ersoy, özel hayatı ile konuşulduğu günlere eski sevgilisinin bir sürprizi ile döndü. 

Ersoy'un kendisinden 38 yaş küçük eski sevgilisi Berk Yılmaz ile tekrar görüşmeye başlaması heyecan yarattı. Dolayısı ile; Berk Yılmaz ve Bülent Ersoy barıştı mı? Bülent Ersoy evleniyor mu? soruları da başladı.

Berk Yılmaz kimdir ? Berk Yılmaz fena haşlandı - Haberler

Hürriyet’ten İsmail Bayrak’ın haberine göre, yıllar önce ayrılmalarına rağmen Berk Yılmaz’la zaman zaman görüşmeye devam eden Bülent Ersoy, Yılmaz’ın annesi Şehnaz Hanım’la da yakın arkadaşlar.

Hatta Berk Yılmaz ile annesi, geçtiğimiz günlerde Alaçatı’da sahne alan Ersoy’u izlemeye gidip anne-oğul, gecede ünlü sanatçıya özel bir yaş günü kutlaması organize ettikleri için yakın çevrede eski aşkın yeniden alev alması bekleniyor.

Çünkü Şehnaz Yılmaz'ın, Bülent Ersoy ile oğlunun yeniden bir araya gelmesini çok istediği konuşuluyor. 

Ancak Bülent Ersoy çıkan barışma haberleri için, “Hiç öyle bir şey yok. Ben okuduğum kitabı bir daha okumam. O kitabı bir kere okurum, bir daha da rafa kalkar, geçmiş olsun... Ama, annesinin benim için İzmir'den Çeşme'ye geldiği doğru, otel odamda kendisiyle görüştüm, gazinoya gelip programı izlemesinin doğru olmadığını, yakışıksız olacağını söyledim ve hemen İzmir'e dön Şehnaz'cığım dedim” dedi.

Buna rağmen İsmail Bayraktar da "Diva yakında eski aşkına dönerse, şaşırmayın derim." sözleri ile haberi önceden vermiş oldu.

Berk Yılmaz kimdir ? Berk Yılmaz fena haşlandı - Haberler