İbrahim Tatlıses'in sunumu ile gerçekleşen İbo Show, her hafta birbirinden ünlü isimleri konuk olarak almaya devam ediyor. İbo Show her hafta cumartesi yeni bölümü ile Star TV ekranlarında yayınlanıyor.

İbrahim Tatlıses'in sunumu ile gerçekleşen İbo Show, her hafta birbirinden ünlü isimleri konuk olarak almaya devam ediyor. İbo Show her hafta cumartesi yeni bölümü ile Star TV ekranlarında yayınlanıyor. İbo Show bu haftaki konuklarının kim olduğu, hangi ünlü isimlerin geleceğini açıkladı. İbo Show'a bu hafta şarkılarıyla ortalığı kasıp kavuran Berkay konuk oluyor. Pop şarkıları deyince aklan gelen isimlerden olan popçu Berkay, bu akşam İbo Show'da konuk olacak. İbo Show konuklarından Berkay'ın kim olduğu, yaşı, eşi ve çocukları merak edildi. Peki, popçu Berkay kimdir? Nereli? İbo Show konuklarından Berkay'ın şarkıları neler?Ünlü türkücü ve sanatçı İbrahim Tatlıses'in programı olan İbo Show hız kesmeden yeni bölümlerini yayınlamaya devam ediyor. İbo Show devam ederken bir yandan da programa her hafta ünlü konukları gelmeye devam ediyor. İbo Show'a bu akşam 13 Mart Cumartesi günü gelecek olan konuklar belli oldu. İbo Show'a bu hafta başarılı 3 şarkıcının yanında 1'de oyuncu konuk oluyor. İbo Show'a bu akşam Nükhet Duru, Suzan Kardeş, Volkan Severcan ve Berkay konuk oluyor. Birbirinden başarılı ve sevilen bu dört isim, bu akşam İbo Show'a konuk olacaklar. İbo Show'un bu akşamki konuklarından ünlü popçu Berkay ise dikkat çeken isimlerden biri oldu. İbo Show konuklarından Berkay kimdir, hayatı merak edildi. Enerjisi ve güzel sesiyle dikkat çeken popçu Berkay'ın kaç yaşında olduğu, nereli olduğu ve evli olup olmadığı merak edildi. İbo Show konuklarından Berkay kimdir? Şarkıları neler?Berkay Kimdir?

Bu akşam İbo Show'a konuk olacak olan ünlü isimlerden olan Berkay, İbo Show'da en güzel ve en sevilen şarkılarını seslendirecek. İbo Show konuklarından olan Berkay sıra dışı tarzı ve güzel sesiyle dinleyenlerin dikkatini çekti. Peki, İbo Show konuklarından Berkay kimdir? Berkay'ın gerçek adı Berkay'dır. Sahnede soyadını kullanmayan Berkay'ın adı Berkay'dır. Popçu Berkay'ın tam adı Berkay Şahin'dir. Ünlü şarkıcı Berkay, 29 Aralık 1981 yılında Ankara'da doğmuştur. 39 yaşında olan Berkay, Ankaralıdır. Ailesi ile birlikte 1996 yılına kadar Ankara'da yaşamış sonrasında 1996 yılında İzmir'e taşınmışlardır. Uzun bir süre İzmir'de yaşayan Berkay ve ailesi, 2009 yılında İstanbul'a taşınmışlardır. 2009 yılından bu zamana İstanbul'da yaşayan Berkay, hala İstanbul'da yaşamaktadır.

Berkay ünlü olmadan önce çeşitli tatil beldelerinde sahnelere çıkmıştır. Berkay Şahin Bodrum, Çeşme, Antalya gibi tatil yerlerinde sahne almıştır. Berkay'ın ilk albümü Poll Production ile çıkardığı Ele İnat albümü olmuştur. 2010 yılında çıkardığı Ele İnat albümü ile ünlenmiş ve en iyi sanatçı ödülünü kazanmıştır. Ardından müzik çalışmalarına devam eden Berkay 2012 yılında Aşk Sadece albümünü yayınlamıştır. Hemen hemen her sene albüm çıkaran Berkay, pop dünyasının başarılı isimlerinden biridir.Berkay evli mi değil mi diye sorular soruluyor. Popçu Berkay, evlidir. Berkay, manken eşi Özlem Ada Şahin ile 2016 yılında evlenmiştir ve hala evlidir. Berkay ve eşi Özlem Ada Şahin'in 2 tane kız çocuğu vardır. Berkay'ın Arya ve Zeynep Mira adında iki tane kız çocuğu vardır. Berkay'ın hayat hikayesi de oldukça merak ediliyor. Şarkıcı Berkay hayatının bir kısmında çok yoksulluk çektiğini söylemiştir. Bir bütün pizza dahi yiyemediğini söyleyen Berkay, zorlu günleri kendisine inanarak ve çok çalışarak geride bıraktığını söylemektedir.

Berkay, 2018 yılında futbolcu Arda Turan ile yumruk yumruğa kavga etmiştir. Futbolcu Arda Turan'ın Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin'e uygunsuz mesaj atması sonrasında Berkay ve Arda Turan kavga etmiştir. Arda Turan ve Berkay'ın hastanedeki görüntüleri uzun süre basında dolaşmıştır. Berkay'ın boyu 1.74 metredir.

Berkay Şarkıları

Ele İnat (2010, Poll Production)

Aşk Melekleri (2014, Avrupa Müzik)

Benim Hikayem (2015, Avrupa Müzik)

Arabest (2016, Avrupa Müzik)

Yansıma (2017, Avrupa Müzik)

İz (2019, Avrupa Müzik)

Single'ları

Aşk Sadece (2012, Poll Production)

Doksana Bir Kala (2013, Poll Production)

Uygun Adım (2016, Avrupa Müzik)

Ey Aşk (2017, Avrupa Müzik)

Ben Sadece (2018, Avrupa Müzik)

İsyanlardayım (Ahmet Selçuk İlkan Unutulmayan Şarkılar, Vol. 2) (2018, Poll Production)

Deliler (2019, Avrupa Müzik)

Deli Et Beni (2019, Avrupa Müzik)

İki Hece (2019, Avrupa Müzik)

Kırgınım Ona (2020, Avrupa Müzik)